
Indeks: PAPILART57
Marka: PapilArt
∅ 8 cm PODKŁADKA ZŁOTA RO08 PAPILART cienkie krążki pod monoporcje
Indeks: PAPILART57
Marka: PapilArt
Indeks: PAPILART136
Marka: PapilArt
Indeks: LIV04
Marka: SEMPRE
Ozdobne pudełko przeznaczone do kontaktu z żywnością
3kg MIRALL NEUTRAL neutralna glazura dekoracyjna AF20EB Master Martini:
Transparentna, błyszcząca glazura o neutralnym smaku; wszechstronna w zastosowaniu, nadaje wyrobom połysk bez wpływu na smak produktu gotowego.
Opis: Mirall marki Master Martini to seria lustrzanych glazur do dekorowania i nadawania połysku wyrobom cukierniczym;
glazury nadają wyrobom efekt lustra, który utrzymuje się niezależnie od zmian temperatury (glazury są stabilne termicznie, odporne na zamrażanie i rozmrażanie);
produkty gotowe do użycia bez rozcieńczania, przed użyciem należy je podgrzać do temperatury 40-45°C; glazury pozostają miękkie i elastyczne do temperatury (-) 35°C,
nie zamarzają i nie matowieją; zapewniają idealne krycie bez bąbelków powietrza na powierzchni, nie spływają z produktu (glazura pozostawia idealny efekt nawet na brzegach wyrobów);
pozwalają na łatwe, gładkie i czyste porcjowanie wyrobów; posiadają delikatny smak, który nie zmienia smaku produktu gotowego; nie zawierają glutenu oraz tłuszczów uwodornionych.
Zastosowanie: ciasta, musy, desery, desery mrożone (do tradycyjnych i nowoczesnych wyrobów cukierniczych)
Składniki: syrop glukozowy, woda, cukier, środki zagęszczające: pektyna amidowana (E440ii), karagen (E407), fosforan triwapniowy (E341iii),
regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), substancja konserwująca: sorbinian potasu (E202); może zawierać mleko.
Smak: neutralny
Barwa: transparentna
Opakowanie: 3 kg (wiaderko z wieczkiem)
Kod produktu: AF20EB
Producent: Master Martini
Wartość odżywcza w 100 g produktu:
- wartość energetyczna: 1037/244 kJ/kcal
- tłuszcz: 0,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g
- węglowodany: 61,0 g
- w tym cukry: 46,0 g
- białko: 0,2 g
- sól: 0,2 g
Indeks: POLKRYS14(1)
Marka: POLKRYS
Uniwersalne opakowanie kartonowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Idealnie sprawdzi się do transportu i przechowywania ciast i innych produktów spożywczych.
Indeks: MODECOR102(1)
Marka: MODECOR
Seria strukturalnych barwników w sprayu o zmodyfikowanych składzie - nie zawierają dwutlenku tytanu. Intensywne kolory o strukturze zamszu do dekoracji zmrożonych powierzchni różnego rodzaju wyrobów cukierniczych.
Indeks: SILIKOMART369
Marka: SILIKOMART
Indeks: MASTERMARTINI147
Marka: Master Martini
Indeks: SWEETDECOR219
Marka: SWEET DECOR
Indeks: DAWN145
Marka: Dawn
Indeks: DAWN19
Marka: Dawn
Indeks: SWEETDECOR219(1)
Marka: SWEET DECOR
Złoty żel dekoracyjny do stosowania na zimno.
Indeks: VALRHONA16
Marka: VALRHONA
Indeks: MASTERMARTINI145
Marka: Master Martini
Indeks: DAWN181
Marka: Dawn
Indeks: DAWN142/1
Marka: Dawn
Indeks: DAWN142
Marka: Dawn