• Pernigotti Day

  • Szkolenie Monin 8 maja

  • PŁAĆ WYGODNIE

Producent SWEET DECOR

Dystrybutor szerokiej gamy produktów do cukiernictwa i gastronomii.

Sweetdecor - popularny dystrybutor wyrobów produktów do cukiernictwa. Sweetdecor to przedsiębiorstwo z tradycjami, specjalizujące się w sprzedaży dekoracji i ozdób cukierniczych oraz akcesoriów do pieczenia i ozdabiania wypieków. Wśród produktów firmy Sweetdecor można znaleźć m.in. fantazyjne toppery na torty, ranty cukiernicze o różnych wymiarach, styropiany na torty, świeczki oraz wielobarwne posypki. Przedsiębiorstwo Sweetdecor oferuje również barwniki spożywcze i masy cukrowe różnych kolorach, aromaty spożywcze w wielu smakach, a także opakowania na wypieki.

Sweetdecor w sklepie Cukieteria

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór produktów marki Sweetdecor. W ofercie posiadamy aromaty spożywcze w wielu, fantazyjnych smakach m.in. owoców, kawy, czekolady, orzechów, a nawet tiramisu. Dysponujemy także świeczkami Sweetdecor, będącymi wspaniałą ozdobą tortów. W naszej ofercie można również znaleźć posypki w wielu kolorach, smakach i kształtach. Posiadamy posypki uniwersalne oraz dedykowane na konkretne okazje. Wśród naszego asortymentu nie mogło zabraknąć także topperów na torty o różnych, ciekawych formach. Dysponujemy m.in. topperami ślubnymi, urodzinowymi, komunijnymi oraz dedykowanymi na wieczory panieńskie i kawalerskie. Nasz sklep oferuje także różnokolorowymi barwnikami spożywczymi od Sweet Decor. Zachęcamy do przejrzenia pełnego asortymentu i zapoznania się z pełną gamą produktów!

Sweetdecor - wysokiej jakości produkty do cukiernictwa

Produkty Sweetdecor cieszą się bardzo dużą popularnością i świetnymi opiniami. Doceniane są zarówno przez miłośników wypieków, przygotowujących swoje dzieła w domowym zaciszu, jak i zaawansowanych cukierników posiadających własne lokale. Popularność produktów Sweetdecor wynika oczywiście z ich wysokiej jakości i atrakcyjnych cen. Wszystkie z nich tworzone są z najlepszych składników, dzięki czemu wyróżniają się niezwykle bardzo wysokim standardem i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Jest 378 produktów.

Pokazano 1-72 z 378 pozycji

Indeks: SEMPRE152

Marka: SWEET DECOR

1 kg KOLOROWE LENTILKI DEKORACYJNE chrupiąca posypka czekoladowa z cukrową powłoką

Klasyczna posypka dekoracyjna - lentilki - w nowej odsłonie! Zmieniony skład, w którym znajdują się jedynie barwniki pochodzenia roślinnego. Stonowane kolory, chrupiąca skorupka i rozpływające się (czekoladowe) wnętrze - to idealny sposób na pyszną i efektowną dekorację!

Cena 48,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE