krem o smaku kakao przeznaczony do stosowania jako polewa
  • krem o smaku kakao przeznaczony do stosowania jako polewa
  • krem o smaku kakao przeznaczony do stosowania jako polewa

op. 5 kg CARAVELLA COVER CACAO AX52CH MASTER MARTINI gotowy krem do oblewania o smaku kakaowym

MASTERMARTINI21

Gotowa do użycia polewa w postaci kremu wymagającego - jedynie - upłynnienia przed użyciem. Pozwala w łatwy sposób uzyskać gładką, jednorodną i błyszczącą powierzchnię wyrobów. Kremowa konsystencja, która pozostaje elastyczna nawet po mocnym schłodzeniu.

220,00 zł
Brutto

44,00 zł / 1 kg

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

CARAVELLA - to linia profesjonalnych produktów do cukiernictwa obejmująca gotowe do użycia kremy do smarowania, nadzienia i polewy. Seria została stworzona z myślą o usprawnieniu pracy w profesjonalnych punktach cukierniczych i gastronomicznych. Produkty przeznaczone są do łatwego przygotowywania polew cukierniczych, nadzień i dekoracji. Produkty z linii Caravella stosowane są do urozmaicania ciast kruchych (tart, tartaletek, ciasteczek itp.), ciast drożdżowych (bułeczki, brioszki, drożdżówki, rogaliki itp.), wyrobów z ciasta francuskiego, deserów (mrożonych i lodowych) oraz do wypełniania korpusów czekoladowych, pralin czekoladowych itp. Produkty wytwarzane są bez dodatku utwardzonych tłuszczów roślinnych. Caravella to linia produktów - gotowych do użycia, o wszechstronnym zastosowaniu, stworzonych dla profesjonalistów, które charakteryzujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Stosowanie gotowych wyrobów i półproduktów zapewnia powtarzalną jakość serwowanych wyrobów.

CARAVELLA COVER, TO:

  • wyspecjalizowany krem do stosowania jako polewa,

  • do oblewania i dekorowania ciast, tortów, monoporcji i deserów,

  • produkt gotowy do użycia, wymaga jedynie upłynnienia przed zastosowaniem,

  • zapewnia gładką, błyszczącą i jednorodną powierzchnię,

  • polewa pozostaje elastyczna nawet mocno schłodzona,

  • pozwala na łatwe porcjowanie wyrobów,

  • nie sztywnieje, nie pęka i nie oddziela się od powierzchni wyrobów,

  • kremowa struktura polewy, nie spływa z produktu,

  • idealnie sprawdza się jako nośnik smakowy do kremów.

Zastosowanie - polewa w postaci kremu - do oblewania, glazurowania i dekorowania wyrobów cukierniczych takich, jak: ciasta, torty musowe, desery, monoporcje.

CARAVELLA COVER CACAO - to gotowa polewa o smaku kakao z wyczuwalnymi nutami wanilii i orzechów laskowych. Produkt wymaga upłynnienia przed użyciem. Wysokogatunkowa polewa o smaku kakaowym i kremowej konsystencji, przeznaczona do stosowania na zimno. Produkt do profesjonalnego zastosowania.

Składniki: cukier, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, słonecznikowy, sojowy, rzepakowy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (20%), orzechy laskowe, mleko w proszku, lecytyna sojowa (E322), aromat: wanilina; może zawierać śladowe ilości soi i innych orzechów; produkt bezglutenowy.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; optymalna temperatura przechowywania to 16-20°C; do mieszania i nakładania produktu należy używać wyłącznie czystych i suchych przyborów; po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 2303/554 kJ/kcal
Tłuszcz 37.0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 12.0 g
Węglowodany 45.0 g
w tym cukry 43.0 g
Białko 6.8 g
Sól 0.06 g

Szczegóły produktu
MASTERMARTINI21
21 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
AX52CH
MASA NETTO
5.0 KILOGRAMÓW
OPAKOWANIE
WIADERKO Z POKRYWĄ I FOLIĄ ZABEZPIECZAJĄCĄ
RODZAJ
GOTOWA POLEWA CUKIERNICZA
RODZAJ
POLEWA W POSTACI KREMU
AROMAT
KAKAO | NUTY WANILIOWE
SMAK
KAKAO
KONSYSTENCJA
KREMOWA
PRZEZNACZENIE
DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO
ZASTOSOWANIE
DO OBLEWANIA WYROBÓW CUKIERNICZYCH
ZASTOSOWANIE
WYMAGA UPŁYNNIENIA PRZED UŻYCIEM
APLIKACJE
GLAZUROWANIE CIAST, TORTÓW, MONOPORCJI I DESERÓW
SERIA PRODUKTOWA
MARTINI PROFESSIONAL
MOŻLIWOŚĆ CHŁODZENIA
TAK
MOŻLIWOŚĆ MROŻENIA
TAK
MOŻLIWOŚĆ SZOKOWEGO ZAMRAŻANIA
TAK
MOŻLIWOŚĆ PIECZENIA
NIE
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także

Indeks: MASTERMARTINI22

Marka: Master Martini

op. 5 kg CARAVELLA COVER AVORIO AX52CU MASTER MARTINI gotowy krem do oblewania o smaku białej czekolady

favorite_border favorite

Gotowa do użycia polewa w postaci kremu wymagającego - jedynie - upłynnienia przed użyciem. Pozwala w łatwy sposób uzyskać gładką, jednorodną i błyszczącą powierzchnię wyrobów. Kremowa konsystencja, która pozostaje elastyczna nawet po mocnym schłodzeniu.

Cena 197,50 zł

39,50 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: CALLEBAUT16

Marka: CALLEBAUT

2.5 kg CZEKOLADA CIEMNA 67.4% MADAGASCAR SINGLE ORIGIN CHD-Q67MAD-E4-U70 CALLEBAUT

favorite_border favorite

Wyjątkowa seria czekolad dla prawdziwych smakoszy - wytwarzanych z wyselekcjonowanych ziaren kakao o pojedynczym pochodzeniu. Unikalny profil smakowy i uniwersalne zastosowanie.

Cena 374,00 zł

149,60 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: CALLEBAUT05

Marka: CALLEBAUT

2.5 kg MLECZNA CZEKOLADA 33.6% RECIPE N°823 CALLEBAUT 823NV-E4-U71

favorite_border favorite

Najlepsza mleczna belgijska czekolada o zrównoważonym smaku z dominującymi nutami mleka i karmelu. Idealna płynność czekolady czyni ją uniwersalną w zastosowaniu - zarówno w cukiernictwie, gastronomi jak i przy produkcji lodów.

Cena 282,00 zł

112,80 zł / 1 kg

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MODECOR1031

Marka: MODECOR

250g SUGAR PASTE POP GREEN GRASS 25324 MODECOR zielona masa cukrowa bezglutenowa

favorite_border favorite

Seria uniwersalnych w zastosowaniu mas cukrowych w pięknych kolorach, które pozwolą na tworzenie wyjątkowych dekoracji Twoich tortów oraz innych wypieków.

Cena 10,00 zł

40,00 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: GODAN47

Marka: GODAN

Białe świeczki urodzinowe z drobinkami złota - Milenium - zestaw 6 świeczek o dł. 16.5 cm - 7C-SUMB GoDan

favorite_border favorite

Białe świeczki urodzinowe z drobinkami złota. Prosty sposób na elegancką dekorację tortu. Zestaw 6 świeczek wraz z podstawkami o długości 16.5 cm. Świeczki urodzinowe Milenium z kolekcji Beauty & Charm.

Cena 6,00 zł

1,00 zł / 1 szt.

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU