• SZKOLENIA CUKIERNICZE

  • CIASTECZKA WIELKANOCNE

  • FORMY PŁATNOŚCI

naturalna esencja aromatyczna o uniwersalnym zastosowaniu
  • naturalna esencja aromatyczna o uniwersalnym zastosowaniu

50 g AROMA NATURAL DE LIMA KAFFIR 38299 SOSA INGREDIENTS naturalny aromat limonki w płynie

SOSA463

Naturalny aromat limonki w płynie przeznaczony do nadawania oraz wzmacniania smaku i aromatu deserów, potraw i napojów. Uniwersalne przeznaczenie i zastosowanie. Do aromatu dołączona jest pipeta pozwalająca na łatwe i precyzyjne dozowanie.

221,50 zł
Brutto
Ilość
OBECNIE BRAK NA STANIE


Opis

Seria naturalnych esencji aromatycznych od hiszpańskiej marki Sosa Ingredients, to wysokiej jakości preparaty aromatyczne o uniwersalnym zastosowaniu w cukiernictwie oraz gastronomii. Przeznaczone są do nadawania smaku oraz wzmacniania smaku - zależnie od rodzaju aplikacji. Są to naturalne esencje w płynie pozyskiwane z różnego rodzaju surowców, które dozuje się za pomocą zakraplacza. Esencje rozlewane są do metalowych buteleczek, które zabezpieczają produkt przed działaniem czynników zewnętrznych, do każdego aromatu dołączana jest pipeta z tworzywa, która pozwala na łatwe i precyzyjne dozowanie. Podawana w dozowaniu liczba kropli aromatu to uśredniona wartość, która uwzględnia gęstość aromatów (naturalne aromaty charakteryzują się większą gęstością niż aromaty syntetyczne).

Naturalny aromat limonki kaffir pozyskiwany jest z soczystych i aromatycznych owoców, doskonale sprawdzi się zarówno do słodkich jak i wytrawnych aplikacji. 

Składniki: naturalna esencja limonki kaffir.

Dozowanie (aromat) - 2 g/kg 

2 g = około 70 kropli

Dozowanie (smak) - 0,2 g/kg

0,2 g = około 6 kropli

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, wilgoci oraz obcych zapachów.

Szczegóły produktu
SOSA463

Opis

NUMER KATALOGOWY
46000128
MASA NETTO
50 G
OPAKOWANIE
METALOWA BUTELKA + PIPETA DOZUJĄCA
RODZAJ
AROMAT NATURALNY W PŁYNIE
AROMAT
LIMONKI
ZASTOSOWANIE
UNIWERSALNE
DOZOWANIE
0.2 G/KG
KOD PRODUKTU
38299
SERIA PRODUKTOWA
NATURALNE ESENCJE
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
20 innych produktów w tej samej kategorii: