Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

naturalny aromat anyżowy z czystego olejku eterycznego - certyfikowany produkt ekologiczny
  • naturalny aromat anyżowy z czystego olejku eterycznego - certyfikowany produkt ekologiczny

5 ml ANYŻ AROMAT BIO BALDINI BY TAOASIS naturalny aromat z czystego olejku eterycznego

BALDINI01

Seria naturalnych aromatów spożywczych wytwarzanych z czystych olejków eterycznych (w procesie destylacji parą wodną). Przeznaczone do aromatyzowania i przyprawiania żywności oraz napojów. Certyfikowany produkt ekologiczny - BIO.

40,02 zł
Brutto
Ilość
OBECNIE BRAK NA STANIE


Opis

AROMATY BIO BALDINI BY TAOASIS - to seria naturalnych aromatów spożywczych pozyskiwanych z czystych olejków eterycznych. Aromaty to produkty ekologiczne oznaczone pieczęcią BIO - co oznacza ze w swoim składzie zawierają minimum 95% składników pochodzących z produkcji ekologicznej. Wytwarzane są poprzez destylacje parą wodną. Naturalne aromaty przeznaczone są do aromatyzowania oraz przyprawiania żywności oraz napojów. Aromaty na bazie olejków eterycznych są bardzo wydajne i skoncentrowane, nie należy stosować ich bez rozcieńczenia oraz bardzo ostrożnie dozować.

(w przypadku dozowania aromatów do napojów - na przykład herbaty czy naparów - najlepiej dodawać je na łyżeczkę z miodem, a następnie do naparu).

AROMAT ANYŻ - to naturalny aromat z czystego olejku eterycznego (llicium verum) do przyprawiania i aromatyzowania potraw i napojów. Relaksujący, lekko słodki - nadaje wyrobom typowy, intensywny aromat. Doskonale sprawdzi się do koktajli i deserów, a także do przyprawiania wypieków oraz pieczywa. Szczególnie dobrze komponuje się z pomarańczą.

Składniki: olej anyżowy (kraj pochodzenia Chiny).

Ostrzeżenie: z uwagi na wysoką koncentrację składników w olejkach eterycznych nie należy stosować ich bez rozcieńczenia; olejki należy dozować w bardzo ostrożny sposób - bezpośrednio z opakowania za pomocą wbudowanego zakraplacza; chronić przed dziećmi oraz unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą, a także oczami i błonami śluzowymi.

Warunki przechowywania: aromaty rozlewane są do małych buteleczek z ciemnego szkła z dozownikiem - należy przechowywać je w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zakręconej buteleczce; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego oraz wilgoci, a także trzymać z dala od dzieci; wysoka koncentracja składników może powodować podrażnienia w bezpośrednim kontakcie ze skórą, oczami oraz błonami śluzowymi. 

CERTYFIKAT BIO - olejki bazowe pochodzą z upraw kontrolowanych biologicznie i spełnia surowe wytyczne norm oraz rozporządzeń. W 2001 roku powołano państwową pieczęć produktów BIO, dzięki której produkty ekologiczne stały się łatwo rozpoznawalne. Oznakowane mogą zostać produkty i artykuły spożywcze, które zostały wyprodukowane i skontrolowane zgodnie z przepisami prawnymi dotyczącymi ekologicznej uprawy. Obowiązujące w całej Unii Europejskiej przepisy prawne gwarantują jednolite standardy dla uprawy ekologicznej. Najwyższa jakość produktów pozyskiwana z natury. Wszystkie substancje zapachowe składają się wyłącznie z czystych, naturalnych olejków eterycznych - esencje z kontrolowanych upraw biologicznych są oznaczone jako produkty BIO. Żywność z oznakowaniem BIO należy do produktów o najwyższym, zabezpieczonym przepisami prawnymi dotyczącymi żywności standardzie. Produkty oznakowane zawierają minimum 95% składników pochodzących z produkcji ekologicznej.

Szczegóły produktu
BALDINI01

Opis

NUMER KATALOGOWY
PL-EKO-05
NUMER KATALOGOWY
PZN 12436702
NAZWA HANDLOWA
BIO ANYŻ AROMAT
OPAKOWANIE
SZKLANA BUTELECZKA Z ZAKRAPLACZEM
POJEMNOŚĆ
5 ml
RODZAJ
AROMAT NATURALNY
AROMAT
ANYŻOWY
FORMA
OLEJEK ETERYCZNY
KONSYSTENCJA
PŁYNNA
PRZEZNACZENIE
AROMATYZOWANIE I PRZYPRAWIANIE ŻYWNOŚCI I NAPOJÓW
ZASTOSOWANIE
DO NAPOJÓW | DESERÓW | WYPIEKÓW
DOZOWANIE
1-2 KROPLE DO NAPARÓW
SERIA PRODUKTOWA
OLEJKI SPOŻYWCZE BALDINI BY TAOASIS
CERTYFIKATY
BIO - PRODUKT EKOLOGICZNY
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
20 innych produktów w tej samej kategorii: