• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent GIUBILEO EXPERIENCE

Lody naturalne - Giubileo Experience to program, dzięki któremu lodziarnie mogą proponować swoim klientom niezwykłe lody wyjątkowej jakości. Z baz zostały całkowicie wyeliminowane emulgatory oraz utwardzane i rafinowane tłuszcze roślinne. Receptury przewidują zastosowanie cukru trzcinowego i winogronowego, a także świeżej śmietany oraz mleka, w połączeniu z innymi składnikami najwyższej jakości, takimi jak: pistacje z Bronte DOP, orzechy IGP, najlepsze odmiany kakao i co najmniej 50% zawartości owoców.

Z tego właśnie powodu lody Giubileo Experience są smaczne, naturalne i – przede wszystkim – spełniają wymogi rynku, na którym panuje tendencja, aby lista składników była jak najkrótsza, a surowce uznawane przez klienta za zdrowe, świeże i naturalne.

Giubileo Experience to program, dzięki któremu producent lodów zyska możliwość zaproponowania swoim klientom wyjątkowego, absolutnie niepowtarzalnego produktu najwyższej jakości. Z baz całkowicie wyeliminowano emulgatory i tłuszcze roślinne (zarówno utwardzone, jak i rafinowane). Receptury zostały skomponowane z zastosowaniem cukru trzcinowego i cukru gronowego, a także świeżej śmietany i mleka. Za smak odpowiadają składniki najwyższej jakości - dlatego lody wykonane zgodnie z filozofią Giubileo Experience są takie smaczne i doskonałe. Ponadto spełniają wymagania klientów, którzy oczekują produktów o zrozumiałych recepturach, wykonanych z naturalnych składników, powszechnie znanych i postrzeganych jako zdrowe.

Pasty Giubileo nie zawierają białego cukru. Do niektórych dodaliśmy nierafinowany cukier trzcinowy i cukier gronowy. Pasty nie zawierają także emulgatorów ani żadnych dodatków oprócz naturalnej mączki chleba świętojańskiego.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Indeks: COMPRITAL152

Marka: GIUBILEO EXPERIENCE

1 kg GIUBILEO CIOCCOLATO B214A COMPRITAL baza do naturalnych lodów czekoladowych o intensywnym smaku

Baza do sporządzania lodów czekoladowych o wyrazistym smaku kakao. Baza do mlecznych lodów czekoladowych oparta na naturalnych składnikach. Produkt bez dodatku tłuszczy pochodzenia roślinnego, emulgatorów i sztucznych aromatów. Przeznaczona do produkcji wysokiej jakości lodów rzemieślniczych.

Cena 112,60 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: P%COMPRITAL191

Marka: GIUBILEO EXPERIENCE

op. 3 kg PASTA GIUBILEO CARAMEL MOU PC637PB COMPRITAL pasta karmelowa z cukrem trzcinowym i gronowym

31/08/2024 TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA PRODUKTU OBJĘTEGO OFERTĄ PROMOCYJNĄ Pasta karmelowa z serii Giubileo Experience - z dodatkiem cukru trzcinowego i gronowego - przeznaczona do produkcji wysokiej jakości lodów rzemieślniczych i wyrobów cukierniczych.

Cena 190,80 zł Cena podstawowa 254,40 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE