op. 1.25 kg FruttaFrutta Mela Verde - 11516 Babbi - kompletna mieszanka do lodów i sorbetów - zielone jabłko

Indeks: BABBI239
Marka:
103,13 zł (8% VAT)
82,50 zł / 1 kg

95,49 zł netto

DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Magazyn: 9 szt.

Opis produktu

Gotowa mieszanka do sorbetów zielone jabłko!

Miscele Complete - to seria kompletnych mieszanek do produkcji lodów owocowych - FruttaFrutta. Gotowe do użycia, doskonale zbilansowane mieszanki w proszku, które wystarczy połączyć w odpowiednich proporcjach z wodą. Mieszanki można również stosować z dodatkiem świeżych lub mrożonych owoców. Stosowanie kompletnych mieszanek pozwala na przyspieszenie i usprawnienie procesu produkcji lodów z jednoczesnym zachowaniem doskonałej jakości. Lody charakteryzują się jednolitą i delikatną konsystencją oraz nie ulegają procesowi krystalizacji podczas przechowywania w witrynie. Lody wytwarzane z gotowych baz można dowolnie urozmaicać, łączyć z pastami smakowymi, variegato i dodatkami dekoracyjnymi. Mieszanki do lodów owocowych można stosować w procesie na zimno, jednak w celu uzyskania najlepszych efektów producent zaleca stosowanie ciepłej wody o temperaturze około 40°C. Kompletne mieszanki pozwalają na produkcję doskonałych sorbetów i lodów owocowych (metodą tradycyjną), a także miękkich lodów owocowych z automatu.

Gotowe mieszanki pakowane są w aluminiowe torby o masie 1.25 kg - opakowanie zbiorcze 10.0 kg zawiera 8 opakowań po 1.25 kg i pakowane jest w karton - przy zakupie opakowania zbiorczego w koszyku automatycznie nalicza się rabat 5%.

FruttaFrutta Mela Verde - to doskonale zbilansowany półprodukt w proszku przeznaczony do sporządzania sorbetów i lodów o smaku zielone jabłko. Produkt zawiera suszony sok owocowy. Lody przygotowane na bazie mieszanki mają wyjątkowo kremową konsystencję i odznaczają się wysoką stabilnością po umieszczeniu w witrynie.

MIESZANKA DO STOSOWANIA W PROCESIE NA ZIMNO (W TEMPERATURZE POKOJOWEJ)!

Speed do lodów i sorbetów zielone jabłko!

Składniki i alergeny: cukier, odwodniony syrop glukozowy, odwodniony sok jabłkowy, dekstroza, olej kokosowy, substancje stabilizujące: sorbitol (E420), guma guar (E412), karboksymetyloceluloza (E466), mączka chleba świętojańskiego (E410), alginian glikolu propylenowego (E405), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), emulgator: estry sacharozy i kwasów tłuszczowych (E473), barwniki: karoteny (E160a), błękit brylantowy FCF (E133), białka sojowe, skrobia modyfikowana (E1422), aromaty; produkt może zawierać śladowe ilości jaj, mleka, orzechów arachidowych i pozostałych orzechów, gorczycy i selera.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, wilgoci oraz ciepła; termin przydatności produktu w fabrycznie zamkniętym opakowaniu to 24 miesiące (od daty produkcji - zgodnie ze specyfikacją producenta). Do nakładania i dozowania produktu należy używać czystych i suchych przyborów; po każdym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie (zabezpieczyć produkt przed działaniem czynników zewnętrznych). Termin przydatności do spożycia produktu w szczelnie zamkniętym fabrycznym opakowaniu to 24 miesiące od daty produkcji, zgodnie ze specyfikacją od producenta.

Nr. 1 Receptura i dozowanie produktu
Woda 2500 g
FruttaFrutta 1250 g

Nr. 2 Receptura i dozowanie produktu
Woda 2000 g
Świeże lub mrożone owoce 500 g
FruttaFrutta 1250 g

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 1714/405 kJ/kcal
Tłuszcz 5.9 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5.2 g
Węglowodany 89.0 g
w tym cukry 80.0 g
Białko 0.0 g
Sól 0.02 g

Analiza produktu - skład procentowy
Cukry 86.2 %
Tłuszcz 5.8 %
Całkowita sucha masa 98.4 %

Dodatkowe informacje - wszystkie użyte materiały opakowaniowe spełniają wymagania Rozporządzenia WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego z dnia 27.10.2004 r. z późniejszymi zmianami, dyscyplinujące higienę opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Cały proces produkcyjny jest monitorowany zgodnie z zapisami Rozporządzenie nr WE 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny żywności. Firma z systemem zarządzania dla jakość UNI EN ISO 9001:2015 certyfikat CSQA N. 6000.

Mieszanki FruttaFrutta od Babbi przeznaczone są do produkcji:

panel%20oddzielaj%C4%85cy%20w%20opisie.png

- sorbetów i lodów owocowych metodą tradycyjną,

- miękkich lodów z automatu,

- napojów i koktajli owocowych.

BABBI (13).png

Mieszanka do szybkiej produkcji sorbetów i lodów owocowych o smaku zielone jabłko!

Szczegóły produktu Frutta Frutta Mela Verde
Smak Zielone jabłko
Rodzaj kompletna mieszanka do sorbetów i lodów owocowych
Nazwa handlowa FruttaFrutta Mela Verde
Numer katalogowy 1.15.16
Seria produktowa Miscele Complete alla Frutta - FruttaFrutta
Masa netto 1.25 kg
Opakowanie zbiorcze 10.0 kg = 8 x 1.25 kg (karton)
Opakowanie torba aluminiowa
Przeznaczenie do użytku profesjonalnego
Zastosowanie lody tradycyjne, miękkie lody z automatu
Możliwości wykorzystania sorbety, lody, lody miękkie z automatu, napoje
Proces na zimno (w temperaturze pokojowej)
Forma mieszanka w proszku
Certyfikaty produkt wegański, bezglutenowy

Szczegóły produktu