• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent MAZZONI GROUP

Grupa Mazzoni jest liderem w sieci świeżych i mrożonych owoców i warzyw.

Dzięki ponad 60-letniej działalności, dziś Grupa Mazzoni jest liderem w sieci świeżych i mrożonych owoców i warzyw. Mazzoni rozpoczął eksport włoskich świeżych owoców na rynki europejskie już w latach pięćdziesiątych XX wieku. Jest jedną z pierwszych włoskich firm, która głęboko zrozumiała znaczenie integracji w całym łańcuchu świeżych produktów. Dziś Grupa Mazzoni zarządza działalnością badawczo-rozwojową w zakresie nowych odmian ( sprawdź stronę internetową CIV – Consorzio Italiano Vivaisti ), zajmuje się produkcją drzew owocowych i sadzonek truskawek oraz jest jednym z głównych włoskich producentów owoców i warzyw. Przechowuje, pakuje i sprzedaje szeroką gamę świeżych, konwencjonalnych i organicznych owoców i warzyw oraz mrożonych jagód. W Grupie Mazzoni wszystko jest realizowane i realizowane z poszanowaniem najwyższych standardów jakości.

Badania w branży owoców i warzyw wymagają zasobów, czasu i pasji. Od początku lat 80-tych Mazzoni nieustannie inwestuje w badania nad nowymi odmianami ( sprawdź stronę internetową CIV – Consorzio Italiano Vivaisti ). To stałe zaangażowanie pozwala wszystkim firmom Mazzoni angażować się w najważniejsze europejskie projekty dotyczące innowacji i udoskonalania owoców i warzyw, gwarantując w ten sposób swoim klientom najbardziej przełomowe produkty.

Grupa Mazzoni zawsze inwestowała w rozwój: dziś każda część sieci posiada najbardziej przełomowe technologie i jest szczegółowo dopracowana, aby zagwarantować wszystkim konsumentom końcowym tylko to, co najlepsze.

Znając pochodzenie wszystkich swoich produktów, Mazzoni jest partnerem najważniejszych europejskich dystrybutorów i może zagwarantować konsumentom jakość i zdrowie.

Mazzoni jest także partnerem producentów, którym przekazywane są zdrowe i produktywne rośliny, odpowiadające rzeczywistym potrzebom rynku: dbają o środowisko, zapewniają także wykwalifikowaną i aktualną pomoc techniczną.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Indeks: MAZZONI09

Marka: MAZZONI GROUP

op. 1 kg ANANAS PUREE OWOCOWE - 100% przecier owocowy bez dodatku cukru i substancji konserwujących

Przecier z ananasa do sorbetów owocowych - puree ananasowe do napojów i deserów - ananasowa baza do galaretki. Gama naturalnych przecierów owocowych do produkcji lodów, sorbetów, deserów i napojów. Czyste puree owocowe bez dodatku cukru i substancji konserwujących. Produkt w wygodnym opakowaniu. 

Cena 43,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MAZZONI10

Marka: MAZZONI GROUP

op. 1 kg SOK Z LIMONKI - 100% sok owocowy bez dodatku cukru i substancji konserwujących

Czysty 100% sok z limonki - baza do lemoniady i napojów - baza do sorbetów owocowych - baza do galaretki i deserów owocowych. Gama naturalnych przecierów owocowych do produkcji lodów, sorbetów, deserów i napojów. Czysty sok owocowy bez dodatku cukru i substancji konserwujących. Produkt w wygodnym opakowaniu. 

Cena 41,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU