Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności

Producent TESTO

Testo Sp. z o. o. od ponad 20 lat działa na rynku polskim jako oddział niemieckiej firmy Testo - światowego lidera w projektowaniu i produkcji przyrządów oraz rozwiązań pomiarowych.

Testo Sp. z o. o. od ponad 20 lat działa na rynku polskim jako oddział niemieckiej firmy Testo - światowego lidera w projektowaniu i produkcji przyrządów oraz rozwiązań pomiarowych.

Oferowane przez nich przyrządy pomiarowe produkowane są według restrykcyjnych standardów jakościowych, które dostarczają użytkownikom najwyższą precyzję i stabilność pomiaru, funkcjonalność oraz łatwość użytkowania. Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń i rozwiązań pomiarowych dla wielu obszarów zastosowań między innymi:

  • HVAC/R: ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo
  • Przemysł spożywczy: produkcja dystrybucja, składowanie, sprzedaż
  • Gastronomia: automatyczny system zarządzania jakością w sieciach restauracji
  • Przemysł farmaceutyczny: produkcja dystrybucja, składowanie, sprzedaż
  • Termowizja: audyty energetyczne, zarządzanie obiektami, pomiary parametrów elektrycznych, monitoring produkcji

Firma jest ekspertem w dziedzinie pomiarów wielu parametrów, między innymi: temperatura, wilgotność, prędkość przepływu powietrza, analiza spalin, ciśnienie, natężenie światła, pH.

Specjalizuje się również w indywidualnym doborze rozwiązań pomiarowych , szczególnie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Wszystko od jednego dostawcy: oferujemy doradztwo techniczne, przeprowadzamy instalację , uruchomienie i konfigurację sprzętu pomiarowego, a także, mapowanie magazynów, komór klimatycznych i lodówek oraz kalibrację i walidację.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Indeks: TESTO16

Marka: TESTO

TESTO 103 TERMOMETR PENETRACYJNY 0560 0103 składany termometr do punktowych pomiarów kontrolnych w branży spożywczej

Kompaktowy termometr penetracyjny do żywności ze składaną sondą pomiarową. Doskonale sprawdzi się jako kieszonkowy przyrząd pomiarowy do kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności oraz kontroli dostaw.

Cena 220,17 zł Cena podstawowa 269,37 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: TESTO24

Marka: TESTO

TESTO 174 T REJESTRATOR TEMPERATURY 0572 1560 do monitorowania łańcucha chłodniczego i produktów wrażliwych

Kompaktowy rejestrator temperatury pozwalający na ciągłe monitorowanie warunków otoczenia. Doskonale sprawdzi się do zapewnienia wysokiej jakości produktów oraz ich bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania.

Cena 232,47 zł Cena podstawowa 281,67 zł
Więcej
PRODUKT NA ZAMÓWIENIE CZAS OCZEKIWANIA 3-5 DNI ROBOCZYCH