• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent DOROSIOWE RANTY

Regulowane ranty do ciast i tortów

Dorosiowe ranty to wyjątkowe formy oraz blaszki zaprojektowane tak, aby umożliwić ich szybkie i wygodne dopasowanie do potrzeb związanych z danym przepisem na różne proporcje ciasta. To ogromne ułatwienie dla wszystkich pasjonatów cukiernictwa, lecz w szczególności dla cukierników, którzy zajmują się przygotowywaniem ciast lub tortów na indywidualne zamówienie.

Z tą właśnie myślą powstała marka Marleny oraz Marcina Dorosiów, którzy dostosowali swoje produkty do potrzeb polskich cukierników zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny.

Dorosiowe ranty do tortów – oferta wyjątkowej, polskiej marki

W ofercie marki Dorosiowe ranty znajdziemy szeroki wybór produktów stworzonych z myślą o potrzebach profesjonalnych cukierników. Znajdują się w niej nie tylko klasyczne ranty prostokątne i okrągłe, ale również bardziej specjalistyczne produkty, na przykład te przeznaczone do tworzenia wkładów owocowych, czyli tak zwanych żelek.

Producent proponuje także innego rodzaju akcesoria, w tym blachy piekarnikowe, skrobki cukiernicze, folie rantowe czy spinki do regulowanych rantów. W Cukieterii darzymy ogromnym uznaniem ranty dorosiowe i inne wyroby marki, dlatego oferujemy szeroki wybór przydatnych akcesoriów, które z pewnością docenią profesjonalni cukiernicy. 

Czym wyróżniają się produkty marki Dorosiowe ranty?

Ranty proponowane przez tego producenta stanowią znaczne ułatwienie podczas przygotowywania wypieków. Umożliwiają szybkie i bezproblemowe dostosowanie wymiarów formy poprzez złożenie rantu w dowolnej konfiguracji.

Oprócz tego produkty marki Dorosiowe ranty robią wrażenie pod kątem jakości wykonania – do ich tworzenia wykorzystuje się bardzo wytrzymałą stal nierdzewną, która jest odporna na odkształcenia. Jednocześnie formy i blaszki nie są ciężkie, a ich wyczyszczenie nie sprawia żadnych trudności – w wielu przypadkach można je również umieścić w zmywarce.

Wszystkie produkty marki Dorosiowe ranty są tworzone z materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością i ułatwiających proces przygotowywania ciast. Dzięki precyzji oraz jakości wykonania wpływają również pozytywnie na efekt wizualny wypieku. To wszystko sprawia, że zdecydowanie warto się w nie zaopatrzyć.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji