• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent FS OPAKOWANIA

Naszą działalność w zakresie drukarni rozpoczęliśmy od 1999 roku. Specjalizujemy się w druku offsetowym na papierze, kartonie, papierze samoprzylepnym i samokopiującym. Zdobywaną wiedzą w zakresie nowych technologii i opakowań dzielimy się chętnie z naszymi klientami. Satysfakcją dla nas jest zaufanie jakim darzą nas nasi partnerzy o światowej renomie.

Oferujemy praktyczne rozwiązania dla gastronomii, jak i domowych kuchni. Posiadamy w asortymencie opakowania na żywność wykonane z bezpiecznego, sztywnego kartonu, który dobrze trzyma formę. Wśród dostępnych produktów znajdują się tacki, talerze, pudełka do ciast, podkładki pod zapiekanki, a także opakowania na butelki i inne wyroby gastronomiczne. Polecamy produkty, które mogą mieć kontakt z żywnością. Nie zmieniają jej zapachu i smaku ani nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby przeniknąć do pożywienia. Opakowania papierowe są ponadto łatwe w utylizacji i bezpieczne dla środowiska. Dobrze sprawdzają się na piknikach, podczas urodzin maluchów, na garden party, a także dla branży gastronomicznej do wydawania np. posiłków typu fast food, pakowania tortów i ciast, itp. W naszym asortymencie znajdują się produkty w wykonane z białego lub szarego kartonu, jak też modele kolorowe z barwnymi motywami. Ponadto oferujemy też praktyczne etykiety wagowe, sprawdzające się w każdym sklepie z produktami na wagę.

Niezbędne są w każdej piekarni, cukierni i kawiarni, gdzie serwowane są pyszne wypieki. Sprawdzą się też podczas imprez rodzinnych oraz okolicznościowych. Proponujemy opakowania na ciasta, dzięki którym bezpiecznie doniesiesz smakowitości do domu, pracy, szkoły, na piknik. Posiadamy w ofercie pudełko na tort lub wyśmienitą tartę z wygodną rączką. Mamy też praktyczne kartoniki do ciast w postaci szufelki – można nimi nakładać wypieki, jak również zapakować na chwilę by z przydomowej cukierni donieść bezpiecznie do własnej kuchni lub salonu. W naszej ofercie dostępne są opakowania wykonane z kartonu o optymalnej sztywności. Dzięki temu pudełka bardzo dobrze sprawdzą się przy przenoszeniu delikatnych tortów, babeczek i kruchych wypieków. Proponujemy produkty w kilku wariantach wymiarowych, dzięki czemu można dobrać odpowiednie na kawałek szarlotki, jak i całą formę tortu szwarcwaldzkiego. Proponujemy opakowania z białego i szarego kartonu, jednolite. Można na nich zapisać jaki wypiek i dla kogo znajduje się w środku lub nanieść zabawną sentencję, jeśli wybierasz się do przyjaciółki z kilkoma własnej roboty babeczkami.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji