Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

Producent CHOCOLATE WORLD

Chocolat World belgijski lider akcesoriów i form do czekolady.

World Chocolat jak sama nazwa wskakuje jest Światem Czekolady. Belgijska firma i niekwestionowany lider na rynku, jest jednym z największych producentów akcesoriów do czekolady na świecie. Współpracuje z najlepszymi Czekolatierami i Mistrzami Czekolady, tworząc unikalne wzory i kolekcje form do czekolad nadając  trendy w świecie czekolady! 

Formy do czekolady

Wykonane z najlepszych materiałów formy do pralin, tabliczek czekolady i batonów można znaleźć w niemal każdej pracowni ceniącej jakość i doskonałość. W profesjonalnym użytkowaniu gwarantują długi czas eksploatacji. Oprócz klasycznych i standardowych wzorów, w ofecie Chocolate Word można znaleźć oryginalne wzory sygnowane nazwiskami Mistrzów Czekolady.

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-72 z 122 pozycji

Indeks: CHOCOWORLD127

Marka: CHOCOLATE WORLD

1898CW FORMA SQUARE SPHERE CHOCOLATE WORLD forma z poliwęglanu do kwadratowych tabliczek czekolady

Forma z poliwęglanu to tworzenia kwadratowych tabliczek czekolady. Forma pozwala na jednorazowe przygotowanie trzech tabliczek z dziewięcioma zaokrąglonymi kostkami. Profesjonalna forma, która doskonale sprawdzi się również w domowej pracowni czekoladowej.

Cena 105,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: CHOCOWORLD128

Marka: CHOCOLATE WORLD

1986CW FORMA DO TABLICZEK CZEKOLADY CHOCOLATE WORLD forma z poliwęglanu na cztery tabliczki czekolady

Forma z poliwęglanu to tworzenia prostokątnych tabliczek czekolady. Forma pozwala na jednorazowe przygotowanie czterech tabliczek z osiemnastoma kwadratowymi kostkami. Profesjonalna forma, która doskonale sprawdzi się również w domowej pracowni czekoladowej.

Cena 105,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie