• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent CHOCOVIC

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości wyrobów czekoladowych i kakaowych.

Grupa Barry Callebaut z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości wyrobów czekoladowych i kakaowych, opanowując każdy krok w łańcuchu wartości, od pozyskiwania surowców po produkcję najlepszych czekolad. Jesteśmy sercem i motorem branży czekoladowej, a naszą misją jest bycie numerem jeden we wszystkich atrakcyjnych segmentach klientów. Jesteśmy firmą typu business-to-business, w pełni zintegrowaną pionowo z silną pozycją w krajach pochodzenia kakaowego i unikalnym globalnym zasięgiem.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Indeks: CHOCOVIC07(1)

Marka: CHOCOVIC

op. 1 kg DOWER EASYMELT ILW-J07DOVE-D91 CHOCOVIC polewa o smaku białej czekolady do łatwego upłynniania

Biała polewa cukiernicza nie wymagająca temperowania. Gotowy produkt, który wystarczy upłynnić w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej. Przeznaczona do oblewania, powlekania i dekorowania wyrobów piekarskich i cukierniczych. Idealna do ozdabiania świątecznych wypieków (babek wielkanocnych, makowca itp.) - (produkt konfekcjonowany).

Cena 37,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: CHOCOVIC07

Marka: CHOCOVIC

op. 10 kg DOWER EASYMELT ILW-J07DOVE-D91 CHOCOVIC polewa o smaku białej czekolady do łatwego upłynniania

Biała polewa cukiernicza nie wymagająca temperowania. Gotowy produkt, który wystarczy upłynnić w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej. Przeznaczona do oblewania, powlekania i dekorowania wyrobów piekarskich i cukierniczych. Idealna do ozdabiania świątecznych wypieków (babek wielkanocnych, makowca itp.).

Cena 340,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE