• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent THERMOHAUSER

Producent Thermohauser. Produkty Thermohauser to niezawodne, cenione od lat przez konsumentów wyposażenie dla firm z branży spożywczej. Cechują się wysoką odpornością na wzmożoną eksploatację, precyzją wykonania i pełną funkcjonalnością. Jeżeli szukasz najwyższej jakości wyposażenia do cukierni, producent Thermohauser Polska spełni Twoje oczekiwania. 

Producent Thermohauser Polsk

Firma Thermomaster funkcjonuje na rynku od ponad stu lat. Od samego początku skupia się na udoskonalaniu i unowocześnianiu oferowanego asortymentu z zakresu piekarnictwa, cukiernictwa i innych dziedzin branży gastronomiczno-spożywczej.  Innowacyjność artykułów, dbałość o aspekt funkcjonalności oraz szeroki przekrój sprzętu, który na rynku bywa trudno dostępny, to cechy, którymi wyróżnia się marka Thermohauser. Wszystkie produkty Thermohauser spełniają normy higieny, dzięki czemu masz pewność, że kupowany przez Ciebie asortyment jest nie tylko solidny, ale również bezpieczny.

Thermohauser Polska - nasza oferta 

Nasza oferta produktów Thermohauser skierowana jest do cukierni, lodziarni, jak również indywidualnych klientów detalicznych, którzy pragną poszerzać asortyment swojej kuchni i polepszać jakość swoich wypieków. Posiadamy funkcjonalne misy, pokrywy, pojemniki, patery, narzędzia i sztućce ze stali nierdzewnej, miarki kuchenne, czy rękawy wykonane z folii przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Każdy z dostępnych produktów gwarantuje najwyższą jakość i wygodę użytkowania przez długie lata, niezależnie od tego, czy kupujesz sprzęt z myślą o wyposażeniu firmy, czy własnej kuchni.

Wypieki to nasza pasja!

Wyposażenie cukierni w niezbędne do produkcji cukierniczej artykuły i narzędzia to nasz główny cel, który z powodzeniem realizujemy od ponad dekady. Prowadząc szkolenia cukiernicze od lat, wiemy, jak wiele zależy od odpowiedniego wyposażenia. Marka Thermohauser to absolutny pioner w kwestii produkcji narzędzi gastronomicznych. Stawiamy na jakość i konkurencyjną cenę, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Jest 244 produktów.

Pokazano 1-72 z 244 pozycji