• IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent KRAM

Producent różnego rodzaju opakowań jednorazowych dla sektora spożywczego.

Piekarnie i cukiernie znajdą w naszej ofercie m.in. papiery pakowe w arkuszach i na roli, torebki papierowe, podkłady do tortów, kartoniki do pakowania na wynos, przekładki i szufelki tekturowe, folię spożywczą PVC oraz urządzenia do pakowania. Opakowania papierowe są dostępne w wersji bez nadruku, z nadrukiem standardowym i indywidualnym.

W ofercie dla gastronomii i firm cateringowych dominują jednorazowe opakowania do serwowania napojów, potraw na miejscu i na wynos m.in. kubki papierowe, burger boxy, take out boxy, pudełka na frytki, wrapy i tortille. Dostępne są także naczynia biodegradowalne i pojemniki plastikowe. Opakowania zbiorcze typu EPS i folie, ułatwią transport potraw. Jednorazowe miseczki papierowe w kilku różnych pojemnościach i wzorach, kubki papierowe do kawy i herbaty, kubki PET do soków i napojów typu shake, łyżeczki, mieszadełka, pokrywki, to tylko niewielka część oferty dedykowanej również dla lodziarni. Większość produktów dostępna jest w wersji personalizowanej z indywidualnym nadrukiem.

Firmy prowadzące obrót świeżymi owocami i warzywami znajdą w naszej ofercie m.in. wysokiej jakości folię polipropylenową z makro- lub mikroperforacją i możliwością indywidualnego zadruku, folię BOPP z makroperforacją, folię zgrzewaną do pojemników traysealer, folię PVC, a także tacki kartonowe i pojemniki PET.

Do pakowania mięs i ryb wykorzystywane są najczęściej folie i laminaty z indywidualnym nadrukiem, nadające się zarówno do zgrzewarek automatycznych, półautomatycznych i ręcznych. Kilkuwarstwowe laminaty wykonane są z użyciem klejów bezrozpuszczalnikowych, co gwarantuje odpowiednią barierowość i estetykę.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji