• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent WILTON

Wilton to Twój tajny składnik i zaufany przewodnik w kuchni, zawsze gotowy, aby pomóc Ci zabłysnąć dzięki poradom, sztuczkom i rozwiązaniom, które pozwolą Ci być najbardziej kreatywnym.

Od 1929 roku Wilton każdego dnia wzbudza radość kreatywności we wszystkich, wszędzie i każdego dnia. Od wielkich uroczystości po zwykłe pieczenie w kuchni z bliskimi, jesteśmy tutaj, aby być Twoim zaufanym przewodnikiem, Twoim tajnym składnikiem, gotowym pomóc Ci zabłysnąć poradami, sztuczkami i rozwiązaniami, które pozwolą Ci być najbardziej kreatywnym. Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej podróży do pieczenia, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci upiec Twój świat szczęśliwy.

Wilton School of Cake Decorating and Confection Art jest kamieniem węgielnym naszej spuścizny. Nasza szkoła, położona w Darien w stanie Illinois, jest najnowocześniejszą placówką obejmującą stanowiska pracy, stanowiska do pieczenia i wiele innych. Zajęcia są oferowane osobiście i online, prowadzone przez instruktorów Wilton, specjalistów z branży i światowej klasy dekoratorów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym piekarzem, czy zaawansowanym dekoratorem, mamy dla Ciebie klasę.

Nasi konsumenci są w centrum wszystkiego, co robimy. Dlatego nieustannie pracujemy, aby zapewnić Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby pieczenie i dekorowanie było przyjemne i łatwe. Od wysokiej jakości wypieków do wyselekcjonowanych zestawów dekoracyjnych, nasze produkty są projektowane z myślą o Tobie.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: WILTON01

Marka: WILTON

6 CUP JUMBO MUFFIN PAN WILTON stalowa forma do wypieku sześciu dużych muffinów ∅ 9 cm

Wyjątkowa forma, do wypieku bardzo dużych muffinów - pozwól sobie na jeszcze większą przyjemność z ulubionym smakiem babeczki. Dodatkowo forma zapewni równomierny stopień wypieczenia oraz zarumienienia, a także łatwe wyjmowanie Twoich ulubionych babeczek - Ty będziesz się cieszyć doskonałym efektem.

Cena 85,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE