Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

Producent PERNIGOTTI

Maestri Gelatieri Italiani - opowiada całkowicie włoską historię, stworzoną z miłości do lodów i szacunku dla tradycji.

Wartość naszej historii - urodzony w maleńkim rodzinnym warsztacie dzisiaj jesteśmy firmą referencyjną wysokiej klasy lodów na całym świecie , zdolną zapewnić każdemu klientowi naszą jakość i unikalną wiedzę. Kierujemy się naszymi wartościami, które czynią Pernigotti Maestri Gelatieri wyjątkową rzeczywistością. Dzięki ciągłym poszukiwaniom najlepszych surowców i doborowi nowoczesnych systemów produkcyjnych, osiągamy najwyższe wyniki dla lodów i lodów rzemieślniczych. Tradycja i jakość

Dziś jesteśmy doskonałością lodów rzemieślniczych, które są w stanie zapewnić każdemu klientowi wyjątkową wiedzę fachową. Nasza dogłębna znajomość włoskich tradycji gelato , ich historii i ewolucji jest jedną z naszych najcenniejszych wartości, która kieruje każdą podejmowaną przez nas decyzją, od procedur produkcyjnych po badania najlepszych surowców, od wyboru dostawców po analizę rynku, w aby oferować tylko to, co najlepsze i być idealnym partnerem dla każdego klienta. W ten sposób możemy zaoferować produkty o absolutnej jakości , gwarantując najlepsze półprodukty i składniki do lodów i ciastek.

Wyjątkowość i kompetencje - traktujemy przeszłość jako źródło inspiracji, przekształcając jej sekrety w nowoczesne koncepty gelato, tworząc świat, w którym tradycja i innowacja są kluczem do osiągnięcia niezrównanej jakości produktów. To jest powód, dla którego nasza marka zawsze była i zawsze będzie bezkonkurencyjna, reprezentując włoskie lody na całym świecie dzięki kompetencjom tych, którzy na co dzień pracują obok klienta z uwagą i odpowiedzialnością, dostarczając ekskluzywne produkty i asortymenty, aby każdy Tworzenie lodów i ciast to wyjątkowe przeżycie. Doświadczenie, które dzisiaj patrzy w przyszłość, dzięki nawiązaniu nowego partnerstwa z Grupą Casa Optima . Najlepszy wybór, aby nasza marka była gwarancją sukcesu.

Jest 140 produktów.

Pokazano 1-72 z 140 pozycji

Indeks: PERNIGOTTI150

Marka: PERNIGOTTI

1.8 kg PUROFONDENTE SINGLE ORIGIN SANTO DOMINGO 12093751 PERNIGOTTI kompletna baza do produkcji lodów czekoladowych

Kompletna mieszanka do produkcji intensywnie czekoladowych lodów (z kakao pochodzącego z Santo Domingo). Przeznaczona do produkcji metodą tradycyjną. Mieszankę wystarczy połączyć z gorącą wodą w odpowiednich proporcjach i dokładnie wymieszać przy użyciu miksera.

Cena 220,86 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: P%PERNIGOTTI217(1)

Marka: PERNIGOTTI

1.8 kg PUROFONDENTE ZERO 12108328 PERNIGOTTI kompletna baza do lodów czekoladowych bez dodatku cukru

PRODUKT Z TERMINEM 27/01/24 DO SPOŻYCIA Kompletna mieszanka do produkcji intensywnie czekoladowych lodów bez dodatku cukru. Przeznaczona do produkcji metodą tradycyjną. Mieszankę wystarczy połączyć z gorącą wodą w odpowiednich proporcjach i dokładnie wymieszać przy użyciu miksera.

Cena 198,59 zł Cena podstawowa 264,78 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie