Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

TARKI / ZESTERY
Tarki, zestery, microplane - cena i opinie - cukieteria.pl

Tarki, zestery do cytrusów, przypraw i serów

Jakość tarki zależy w głównej mierze zależy od ostrzy. Specjalistyczne tarki Microplane do tarcia zestów muszą mieć wyjątkowo dobre ostrza, ponieważ ściera sie na nich przede wszystkim skórki cytrysów. Dzięki bardzo drobnym oczkom w tarce skórka nabiera wyjątkowej aromatyczności poprzez jej precyzyjne starcie. Taką startą skórkę cytryny , limonki lub pomarańczy można dodać do pieczenia ciasta, kremu, posypać nimi deser lub ciasteczka.

Specjaistyczne tarki do skórek cytryny i pomarańczy

Dla prawdziwym królestwie kuchennym nie powinno zabraknąć legendarnej i niezastąpionej tarki do zestu. Dodatkową zaletą jest bardzo ergonomiczna raczka do trzymania oraz w niektórych modelach pojemnik zbierający tarte produkty.

Ostrza tarki świetni poradzą sobie również z imbirem i gałką muszkatołową.

Oprócz tarek specjalistycznych, główne wyposażenie kuchni stanowią tarki klasyczne o różnego rodzaju oczkach.

Mogą być pojedyncze lub w kształcie wielokąta, gdzie na każdej ze ścianek tarki znajdują się inne ostrza do tarcia.

Przy wyborze odpowiedniego modelu warto upewnić się, że narzędzie wykonane jest ze stali nierdzewnej.

Zester — gwarancja jakości

Tym, co wyróżnia nasz sklep, jest fakt, że można tu znaleźć najlepszej jakości tarki oraz zestery. Zest to bowiem jeden z najczęściej wykorzystywanych składników w kuchni. Dzięki startej skórce cytrusów można nie tylko dodać aromatu przygotowywanym wypiekom, ale również wielu innym daniom.

Tarki Microplane odznaczają się najwyższą jakością. Przede wszystkim posiadają niezwykle wytrzymałe ostrza, dzięki którym z dużą łatwością można zetrzeć skórkę z cytryny, pomarańczy, czy też każdego innego cytrusa.

Tarka Microplane — najwyższa wytrzymałość

Kolejnym atutem produktów dostępnych w naszej ofercie jest to, że zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Właśnie to sprawia, że tarki Microplane cechują się długą żywotnością i poradzą sobie bez większych problemów z każdym rodzajem cytrusów.

Ponadto ostrza nie tępią się zbyt szybko, dzięki czemu konieczność zakupu nowego zestera nie będzie zbyt częsta. Właśnie to sprawia, że kucharze tak chętnie sięgają po nasze tarki.

Microplane tarka — dlaczego warto?

Produkty dostępne w naszej ofercie są niezwykle chętnie wybierane zarówno przez tych profesjonalnych, jak i początkujących kucharzy. Najwyższa jakość tarek oraz zesterów potwierdzają zwłaszcza opinie zadowolonych użytkowników.

Kupujący zwracają uwagę zwłaszcza na dużą trwałość naszych produktów, ale również na ergonomiczny uchwyt. Za dostępnymi u nas zesterami Microplane przemawia także ich niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena, która przekona niejednego klienta.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Aktywne filtry