WYDRUKI JADALNE  Liczba produktów: 18.

WYDRUKI JADALNE

Opłatek na tort - chcesz upiec tort dla swoich bliskich, ale brak Ci umiejętności, jeśli chodzi o dekorowanie ciast? Twojemu dziecku marzą się postacie z bajek na urodzinowym wypieku? Zdecyduj się na wykorzystanie opłatków na tort – to gwarancja niepowtarzalnej i zawsze udanej dekoracji. 

Nie tylko dla cukierników

Wydruki jadalne to idealny spos...

Opłatek na tort - chcesz upiec tort dla swoich bliskich, ale brak Ci umiejętności, jeśli chodzi o dekorowanie ciast? Twojemu dziecku marzą się postacie z bajek na urodzinowym wypieku? Zdecyduj się na wykorzystanie opłatków na tort – to gwarancja niepowtarzalnej i zawsze udanej dekoracji. 

Nie tylko dla cukierników

Wydruki jadalne to idealny sposób na uświetnienie każdej uroczystości, w szczególności wtedy, gdy przygotowujesz wypiek samodzielnie. Nie musisz mieć ponadprzeciętnych umiejętności cukierniczych, aby stworzyć prawdziwe dzieło. Ten rodzaj dekoracji nie sprawia trudności w zastosowaniu – wystarczy odpowiedni podkład na torcie, np. z masy maślanej lub cukrowej. Pamiętaj, że kładąc opłatek na krem śmietankowy, należy go dokładnie zabezpieczyć specjalnym żelem neutralnym. W przeciwnym razie kontakt z bitą śmietaną grozi rozmoczeniem opłatka, a w efekcie zniszczeniem wzoru. Po nałożeniu odpowiedniego kremu, opłatek umieść na torcie nie wcześniej niż 4 godziny przed podaniem – krótki czas oczekiwania gwarantuje, że wzór będzie wyglądał idealnie.

Przygotowanie odpowiedniej bazy i umieszczenie na niej opłatka to w zasadzie Twoje jedyne zadania – resztę pracy związanej z dekoracją opłatki na tort wykonają za Ciebie!

Dwa rodzaje, wiele możliwości

Opłatki na tort dzielą się na dwa rodzaje – waflowe i cukrowe. Niezależnie od użytych składników zapewniają idealne odwzorowanie szczegółów i kolorów – wszystko po to, aby stworzyć jak najpiękniejszą dekorację. Tusze spożywcze użyte do ich przygotowania są całkowicie bezpieczne i nie zmieniają smaku całego wypieku. Zamawiając komunijne opłatki na tort lub dekoracje na inną większą okazję, nie musisz się więc martwić o smak ciasta. Opłatki na tort sprawdzą się w przypadku najbardziej wymagających gości, również tych najmłodszych.  

Na każdą okazję

Oferujemy wiele gotowych wzorów na każdą okazję, ale wiemy, że nie warto ograniczać inwencji twórczej. Z tego powodu stworzyliśmy możliwość personalizacji dekoracji – to przydatna opcja szczególnie w przypadku opłatków na tort urodzinowy. Możesz w ten sposób przekazać solenizantowi wyjątkowe życzenia, które z pewnością zapamięta na długo. Wolisz przekazać wiadomość obrazem? Skorzystaj z możliwości wydruku zdjęcia na papierze opłatkowym.

Zbliżają się urodziny, a Ty nie masz pomysłu na personalizację? W naszej ofercie znajdziesz wiele gotowych wzorów odpowiednich na wielkie święto zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Takie dekoracje będą przydatne również w przypadku większych uroczystości. Komunijne opłatki na tort zapewnią perfekcyjny wygląd wypieku, zachwycając wszystkich gości w tak wyjątkowy dzień.

Jedyna taka dekoracja

Opłatki na tort gwarantują szczególną dbałość o szczegóły i odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów. Wybierz je z szerokiej gamy gotowych propozycji lub dopasuj do własnych oczekiwań. Stawiając na opcję personalizacji, możesz decydować o wzorze i gamie kolorystycznej. Niezależnie od okazji opłatki to prosta droga do tego, aby efektownym wypiekiem oczarować nawet najbardziej wymagających gości.

Więcej

opłatek waflowy
6,84 zł
Brak magazynie
oplatek
12,99 zł
Brak magazynie
dzwoneczek
13,83 zł
Brak magazynie
18,72 zł
Brak magazynie
Nowy
JEDEN ARKUSZ PAPIERU CUKROWEGO
6,99 zł
Produkty 1 - 18 z 18

Przejdź do góry