• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

srebrny barwnik w sprayu do dekoracji powierzchni produktów spożywczych
  • srebrny barwnik w sprayu do dekoracji powierzchni produktów spożywczych
  • srebrny barwnik w sprayu do dekoracji powierzchni produktów spożywczych

50 ml COLOR SPRAY ARGENTO AF 23661 MODECOR srebrny spray do dekoracji bez bieli tytanowej

MODECOR598(6)

Błyszczący barwnik w postaci sprayu do dekoracji powierzchni wyrobów cukierniczych z czekolady, masy cukrowej czy marcepanu. Produkt na bazie alkoholu etylowego, nie zawiera w składzie bieli tytanowej (E171).

56,00 zł
Brutto
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Opis

COLOR SPRAY PERLATO - to seria błyszczących barwników w postaci sprayu (na bazie alkoholu etylowego). Przeznaczone są do dekorowania powierzchni wyrobów cukierniczych przygotowanych z czekolady (tabliczki czekolady, praliny, figurki, polewy itp.) oraz produktów na bazie cukru (masy cukrowej, lukru itp.) lub marcepanu. Barwniki nadają wyrobom barwę oraz zapewniają błyszczące wykończenie. Barwniki w postaci sprayu należy dokładnie wstrząsnąć przed każdym użyciem. 

Sposób użycia: po dokładnym wstrząśnięciu należy rozpylić jednorodną warstwę produktu na dekorowanej powierzchni z odległości około 20 centymetrów (po każdym użyciu należy wyczyścić dozownik barwnika) - po udekorowaniu odczekać minimum 1 godzinę przed podaniem (spożyciem). Dozowanie (złotego barwnika) - 166.67 g/kg produktu końcowego.

Barwniki można stosować na powierzchnię: czekolady (tabliczki czekolady, praliny, batony, figurki itp., marcepanu (masy na bazie migdałów), produktów na bazie cukru (masa cukrowa, lukier).

Składniki: etanol, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza (E172), błękit brylantowy FCF (E133), gaz nośny: butan (E943a), izobutan (E943b), propan (E944); może zawierać śladowe ilości mleka, soi i siarczynów; produkt zawiera alkohol etylowy; produkt bezglutenowy; produkt nie zawiera związków azowych; nie zawiera bieli tytanowej.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem wilgoci i światła słonecznego; maksymalna temperatura przechowywania - 50°C.

Ostrzeżenia: nie wdychać bezpośrednio oparów, pojemnik pod ciśnieniem, unikać kontaktu z oczami, nie użytkować w nadmiernych ilościach; stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach; nie rozpylać w pobliżu otwartego ognia, nie palić nawet po zużyciu; przechowywać z dala od dzieci; pojemnik można wyrzucić jedynie w przypadku gdy jest całkowicie pusty; w pomieszczeniu niewystarczająco wentylowanym możliwe jest powstanie mieszanin wybuchowych.

Szczegóły produktu
MODECOR598(6)
18 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
23661
OFERTA DOTYCZY
1 SZTUKI
NAZWA HANDLOWA
COLOR SPRAY PERLATO ARGENTO | COLOR SPRAY SHINY SILVER
MASA NETTO
32 g
OPAKOWANIE
METALOWA PUSZKA Z DOZOWNIKIEM
POJEMNOŚĆ
50 ml
RODZAJ
BARWNIK SPOŻYWCZY W SPRAYU
BARWA
BŁYSZCZĄCA
KOLOR
SREBRNY
FORMA
SPRAY (NA BAZIE ALKOHOLU ETYLOWEGO)
PRZEZNACZENIE
PRODUKT DO DEKORACJI ŻYWNOŚCI
ZASTOSOWANIE
DEKOROWANIE POWIERZCHNI CZEKOLADY | MASY CUKROWEJ | MARCEPANU
DOZOWANIE
QUANTUM SATIS | WEDŁUG UZNANIA
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SUCHYM, CHŁODNYM I ZACIENIONYM MIEJSCU
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM OPAKOWANIU
SERIA PRODUKTOWA
COLOR SPRAY PERLATO
CERTYFIKATY
AZO FREE | GLUTEN FREE
CERTYFIKATY
BEZ BIELI TYTANOWEJ
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: FOODCOLOURS45

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST SILVER WS-P-130 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny srebrny barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 27,10 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE
20 innych produktów w tej samej kategorii: