op. 200 ml GELATINA SPRAY transparentny spray nabłyszczający 23239 Modecor

Indeks: MODECOR1310
Marka:

Cukierniczy żel do dekoracji w wygodnej butelce ze spryskiwaczem. Pozwala w łatwy sposób zabezpieczyć powierzchnię świeżych owoców czy dekoracji. Transparentny spray do nabłyszczania powierzchni wyrobów cukierniczych. Neutralny żel dekoracyjny w sprayu.

35,30 zł (23% VAT)
17,65 zł / 100 ml

28,70 zł netto

DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Magazyn: 20 szt.

Opis produktu

Neutralny żel dekoracyjny w sprayu!

Transparentny spray nabłyszczający na bazie cukrów i agaru; przeznaczony do nabłyszczania powierzchni masy cukrowej, wydruków jadalnych czy owoców;  nie ma barwy, smaku i zapachu, nie wpływa na smak produktu końcowego; opakowanie z wygodnym rozpylaczem ułatwiającym dozowanie.

Składniki: woda, sacharoza, syrop glukozowy, substancja żelująca: agar-agar (E406), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), substancja konserwująca: sorbinian potasu (E202); może zawierać śladowe ilości mleka i siarczynów.

Sposób użycia: 

- przed użyciem wstrząsnąć,

- rozpylić z odległości około 20 cm na dekorowaną powierzchnię,

- pozostawić do wyschnięcia.

Opakowanie: 200 ml (butelka z rozpylaczem)

Kolor: transparentny

Kod produktu: 23239

Producent: Modecor (wyprodukowano we Włoszech)

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu (maksymalna temperatura składowania to 50°C); chronić przed działaniem światła słonecznego.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

- wartość energetyczna: 905/217 kJ/kcal

- tłuszcz: 0,0 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g

- węglowodany: 53,0 g

- w tym cukry: 45,0 g

- białko: 0,0 g

- sól: 0,01 g

Szczegóły produktu