188 ml - białe papierowe miseczki do lodów na wynos - cukieteria.pl
  • 188 ml - białe papierowe miseczki do lodów na wynos - cukieteria.pl

250 szt. KUBKI 188 ml PAPIEROWE BIAŁE DO LODÓW 20C Galago

MEDAC68

Białe miseczki papierowe do lodów na wynos. Powlekane papierowe kubki do lodów. Kubki do lodów na wynos. Jednorazowe miseczki do lodów.

120,33 zł
Brutto

0,48 zł / 1 szt.

Stawka VAT: 23.00%

W magazynie: 7

Ilość
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

favorite_border favorite
Opis

Powlekane papierowe kubki do lodów na wynos!

Papierowe kubki przeznaczone są do serwowania lodów z automatu, tradycyjnych lodów gałkowych oraz mrożonych jogurtów.

Papierowe kubki nadają się do kontaktu z produktami mrożonymi, chłodzonymi, w temperaturze pokojowej

oraz gorącymi (do 70°C przez 30 minut), nie są przeznaczone do serwowania płynów i alkoholu.

Materiał: papier powlekany od środka plastikiem

Pojemność: 188 ml

Wymiary:

- średnica górna: 85 mm

- wysokość: 50 mm

Kolor: biały

Ilość gałek lodów: 2-3

Opakowanie: 250 sztuk (rękaw)

Producent: Galago 

Kod produktu: 20C

Produkt objęty Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska (z dnia 7 grudnia 2023 roku) w sprawie stawek opłaty za produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych będące opakowaniami. W związku z rozporządzeniem produkty jednorazowego użytku zawierające w składzie tworzywa sztuczne zostały objęte dodatkową opłatą. Opłata dodatkowa została wliczona w cenę produktu. Cena produktów jednorazowego użytku (za sztukę) podlega nieznacznemu podwyższeniu. Produkty objęte dodatkową opłatą to kubki na napoje (wraz z pokrywkami i wieczkami) oraz pojemniki na żywność (w tym jednorazowe pojemniki do serwowania lodów wraz z pokrywkami).

Szczegóły produktu
MEDAC68
7 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: MORI02

Marka: MORI 2A

dł. 26 cm SPATOLA NERO FUME GESPATR26.NEF MORI 2A stalowa szpatuła do lodów z czarnym uchwytem z tworzywa

favorite_border favorite

Seria stalowych łyżek do lodów z uchwytem wykonanym z wytrzymałego tworzywa - Tritan™. Uniwersalne w zastosowaniu, bardzo praktyczne i wygodne w użyciu. Niezbędny element wyposażenia każdej lodziarni. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Cena 32,50 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: CALLEBAUT88

Marka: CALLEBAUT

1kg CZEKOLADA RUBY 47.3% RECIPE N°RB1 CHR-R35RB1-554 CALLEBAUT

favorite_border favorite

Finest Belgian Ruby Chocolate to pierwsza rubinowa czekolada o intensywnym gładkim smaku z wyczuwalnymi nutami owoców jagodowych i lekką nutą kwasowości. Stworzona z myślą o profesjonalistach i dostępna dla każdego.

Cena 140,00 zł

140,00 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: MEDAC63

op. 250 szt. Białe kubki do lodów - 93 ml - 16B Galago - papierowe powlekane miseczki do lodów na wynos

favorite_border favorite

Białe miseczki papierowe do lodów na wynos. Powlekane papierowe kubki do lodów. Kubki do lodów na wynos. Jednorazowe miseczki do lodów.

Cena 110,30 zł

0,44 zł / 1 szt.

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU