• Pernigotti Day

  • Szkolenie Monin 8 maja

  • PŁAĆ WYGODNIE

dekoracyjne opakowanie na pączki z profilowanym okienkiem
  • dekoracyjne opakowanie na pączki z profilowanym okienkiem

1 szt. PUDEŁKO Z OKIENKIEM 31/22/8h cm LIV OPAKOWANIA kartonowe opakowanie do transportu i przechowywania

LIV49

Prostokątne pudełko z dekoracyjnym okienkiem doskonale sprawdzi się do pakowania pączków oraz innych słodkich wyrobów. Opakowanie łączy funkcjonalność - zabezpieczenie podczas transportu i przechowywania z dekoracyjnym charakterem (dzięki obecności profilowanego okienka).

3,50 zł
Brutto
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Opis

Sprzedaż produktów na wynos wymaga ich odpowiedniego opakowania i zabezpieczenia, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Różnego rodzaju słodkie wypieki i desery wymagają szczególnego rodzaju zabezpieczenia z uwagi na swoją delikatną strukturę. Idealnym rozwiązaniem do transportu oraz przechowywania wypieków są tekturowe pudełka oraz szufelki. Opakowania jednorazowe przeznaczone są przede wszystkim dla cukierni, piekarni i kawiarni, jednak doskonale sprawdzą się również podczas imprez rodzinnych czy okolicznościowych.

Pudełka wykonane są z kartonu o optymalnej sztywności, dzięki czemu sprawdzą się również do transportu tortów oraz wypieków z ciasta kruchego. Materiał, z którego wykonane są opakowania jest całkowicie bezpieczny i przeznaczony do kontaktu z żywnością oraz wykazuje odporność na krótkotrwałe działanie tłuszczu oraz wilgoci obecnej w produktach.

Pudełka przeznaczone są przede wszystkim do pakowania wypieków na krótki okres - doskonale sprawdzą się w cukierni oraz piekarni. Doskonale sprawdzą się do pakowania porcjowanych wypieków, pączków, drożdżówek oraz wielu innych produktów. 

Pudełko posiada wygodną do otwierania klapę z dekoracyjnym okienkiem, która pozwala na swobodne i bezproblemowe umieszczanie wyrobów w opakowaniu. Służą przede wszystkim do ochrony produktów na krótki czas, sprawdzą się również podczas przygotowywania słodkich upominków (np. dla gości weselnych lub na imprezach firmowych).

Szczegóły produktu
LIV49
274 Przedmioty

Opis

OFERTA DOTYCZY
1 SZTUKI
ILOŚĆ SZTUK W OPAKOWANIU
1 SZTUKA
OPAKOWANIE
BRAK OPAKOWANIA OCHRONNEGO
OPAKOWANIE ZBIORCZE
25 SZTUK
WYMIARY
31 x 22 x h x 8 cm
RODZAJ
PUDEŁKO Z OKIENKIEM
KSZTAŁT
PROSTOKĄTNY
KOLOR
BIAŁY
WZÓR
Z OKIENKIEM
MATERIAŁ
KARTON
PRZEZNACZENIE
DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ
ZASTOSOWANIE
PAKOWANIE | TRANSPORT | PRZECHOWYWANIE
ZAMÓWIENIE
DOTYCZY 1 SZTUKI
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
20 innych produktów w tej samej kategorii: