• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent GALAGO

Galago Poland Spółka z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy Medac w Polsce. Z uwagi na fakt, że firma Medac stawia klienta w centrum swojej uwagi przyjęcie przez nią systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi dobrowolnymi standardami było naturalnym krokiem. Galago i Medac nieustanie kładą nacisk na zadowolenie klienta, zaangażowanie w ochronę środowiska i zaangażowanie wszystkich zainteresowanych stron współpracy wspólnie dla osiągnięcia celów firmy.

Współczesne jednorazowe opakowanie dla cukierni, piekarni, kawiarni, lodziarni, oraz cateringu ma za zadanie promować jakość, znajdującego się w nim, produktu. Realizując to zadanie, firma Galago – Dystrybutor opakowań jednorazowych – przygotowała wyspecjalizowane kolekcje: kubków i miseczek papierowych, papilotek, form piekarniczych, oraz opakowań gastronomicznych charakteryzujących się doskonałą jakością, nowoczesnym włoskim wzornictwem oraz możliwością nadruku indywidualnego (zamieszczenie np. logotypu) na większości oferowanych opakowaniach. Dla cukierników przygotowaliśmy, w wersjach klasycznych i nowoczesnych, bogaty wybór najwyższej jakości papilotek, jednorazowych form do wypieków oraz pucharków na mono-porcje. W kolekcji produktów znajdują się doskonałej jakości papierowe kubki do lodów i napojów marki Medac oraz izotermiczne pojemniki do lodów. Dla cateringu oferujemy innowacyjne, wysokiej jakości papierowe opakowania gastronomiczne marki Medac oraz plastikowe naczynia stołowe, sztućce, szklanki, kieliszki i wiele więcej. Ponadto polecamy serwetki i podajniki do serwetek; podkłady do ciast; łopatki do lodów. Dlaczego z nami? Znamy Państwa potrzeby. Jesteśmy wiele lat na rynku. Doradzamy i wspieramy. Nasze produkty są najwyższej włoskiej jakości.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Indeks: MEDAC08(1)

Marka: GALAGO

20 szt. 358 ml KUBEK PAPIEROWY OWOCE 37C + 20 szt. ∅ 81 mm POKRYWKA 37C GALAGO zestaw do serwowania zimnych napojów na wynos

Seria kubków jednorazowego użytku (w zestawie z plastikową pokrywką) wykonanych z naturalnego papieru celulozowego - który w pełni nadaje się do recyklingu. Przeznaczone są do serwowania różnego rodzaju schłodzonych napojów (lemoniada, koktajle, granita itp.).

Cena 5,00 zł Cena podstawowa 10,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE