NAPOJE I DODATKI  Liczba produktów: 2.

NAPOJE I DODATKI

Wszystko co niezbędne do przygotowania wyjątkowych kaw, napojów, lemoniad, drinków i koktajli. 


Podkategorie

SYROPY

Syropy MONIN produkowane są przez czołowego producenta klasy Premium. Francuska firma ma ponad 100-u letnią tradycje. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków syropów. MONIN inspiruje baristów i barmanów. Coraz częściej kupowane są również do użytku domowego przez wymagających klientów. W ofercie znajdują się syropy do kawy i syropy do koktajli.

BAZY DO KOKTAJLI I...

Bazy do shake to baza do koktajli, na której można przygotować doskonale wyważony drink. Baza neutralna pozwala stworzyć w połączeniu z syropami do koktajli i syropami do kawy indywidualny smak. Najpopularniejsze bazy to: baza Neutralna, baza jogurtowa, baza Czekoladowa, baza Kawowa. Są do wykorzystania w blenderach, mikserach, granitorach.

PUREE OWOCOWE

Przeciery owocowe znajdują zastosowanie do koktajli, drinków bezalkoholowych, herbat mrożonych, napojów gazowanych, piwa, kulinariach. Dostępne smaki: marakuja, brzoskwinia, mango, kokos, malina, zielone jabłko, liczi, banan, jagoda, truskawkowa. Skoncentrowany smak i łatwa aplikacja.

SOSY I POLEWY

Sosy charakteryzują się doskonałą jakością, gładką, konsystencją i autentycznym niezapomnianym smakiem. Doskonale nadają się do deserów, jako polewy do gofrów i naleśników, dekoracji lodów i kawy. Sosy dostępne są w dwóch pojemnościach. 

SŁOJE I AKCESORIA DO...

Koncept LEMONIAD to powrót do tradycyjnego sposobu serwowania orzeźwiających napojów z klasycznych szklanych słoi. Atrakcyjność szklanych dyspenserów polega tez na ekspozycji kolorowych soczystych owoców wewnątrz lemoniad.  Doskonałe na gorące upalne dni, wypełnione lodem i lemoniadą, wyeksponowane w słojach z kranikiem kuszą dzieci i dorosłych do zaspokojenia pragnienia!

KAWA

Kawy ziarniste różnego gatunku i pochodzenia. W ofercie znajdują się blendy z czystej Arabica oraz mieszanki z dodatkiem Robusta. Arabica posiada intensywniejszą kwasowość i polecana jest do przygotowywania czarnych kaw. Robusta ma lekką goryczką oraz mocno wyczuwalne kakaowe i orzechowe nuty. Mieszanki z Robusta są polecane zwłaszcza do kaw z mlekiem.

KUBKI JEDNORAZOWE

Kubki do napojów gorących, to kubki do kawy, czekolady na gorąco, kakao, grzańców i herbaty. Charakteryzują się grubszą warstwą izolującą od gorąca.

SPRZĘT BARISTYCZNY

Wyposażenie, akcesoria i sprzęt dla baristów niezbedny do profesjonalnej pracy, parzenia i przygotowywania kawy. Podstawe akcesoria do spieniania mleka oraz zaparzania kawy z ekspressu.

Bezpłatan dostawa dla 12 syropów Monin
0,00 zł
RABAT 6% NALICZA SIĘ W KOSZYKU PO DODANIU PRODUKTU
34,00 zł
Produkty 1 - 2 z 2

Przejdź do góry