
Indeks: CALLEBAUT12
Marka: CALLEBAUT
425g Mini Chocolate Crispearls™ CHX-CC-MCRISE0-1000 Mona Lisa Callebaut
18,59 zł / 100 g
Seria barwników spożywczych w proszku do barwienia lukru królewskiego i masy cukrowej. Barwniki do użytku domowego, w małych opakowaniach.
Skoncentrowane barwniki syntetyczne oraz ich mieszanki w formie proszku.
Barwniki rozpuszczalne w wodzie o dobrej mocy barwienia, wydajne i łatwe w użyciu.
Barwniki rozpuszczają się w wodzie, alkoholu, glikolu, glicerynie.
Barwniki nie rozpuszczają się w tłuszczu, nie nadają się do barwienia czekolady oraz tłustych mas.
Barwniki można rozcieńczać (w wodzie lub alkoholu), stosując jako farbki do malowania masy cukrowej lub marcepanu.
Składniki: barwnik: żółcień pomarańczowa FCF (E110).
Kolor: pomarańczowy
Opakowanie: 8 g
Konsystencja: proszek
Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przeznaczenie: masa cukrowa, marcepan, kremy śmietanowe, lukier królewski, napoje.
Dozowanie: zaczynać od jak najmniejszej ilości barwnika, powoli zwiększając dozę do uzyskania pożądanego koloru. Przed użyciem zaleca się wykonanie próby na małej ilości w celu uzyskania odpowiedniej intensywności.
Dozowanie czarnego barwnika w proszku:
- wyroby cukiernicze: 200 mg/kg
- dekoracje: 450 mg/kg
- wyroby piekarnicze: 230 mg/kg
* barwniki, które mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci: tartrazyna (E102), żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa FCF (E110), azorubina (E122), czerwień koszenilowa (E124), czerwień allura (E129).
Indeks: CALLEBAUT12
Marka: CALLEBAUT
Indeks: COLLINO11
Marka: COLLINO
Indeks: TESCOMA157
Marka: TESCOMA
Foremki ze stemplem do wykrawania 9 i 7cm
Indeks: SWEETDECOR45/16
Marka: SWEET DECOR
Aromat spożywczy w postaci proszku przeznaczony do aromatyzowania oraz nadawania smaku różnego rodzaju wyrobom cukierniczym.
Seria barwników spożywczych w proszku do barwienia lukru królewskiego i masy cukrowej. Barwniki do użytku domowego, w małych opakowaniach.