- Obniżka

Indeks: PAPILART57
Marka: PapilArt
Indeks: PAPILART136
Marka: PapilArt
Indeks: LIV04
Marka: SEMPRE
Ozdobne pudełko przeznaczone do kontaktu z żywnością
KE033 BILBAO forma silikonowa 250 x 85 x h 75 mm PAVONI:
Opis: forma silikonowa do tworzenia spektakularnych deserów ze szczególnym efektem trójwymiarowości;
forma zaprojektowana przez mistrza świata w cukiernictwie Emmanuele Forcone;
Wymiary formy: 250 x 85 x h 75 mm
Pojemność formy: 1150 ml
Materiał: silikon
Kod produktu: KE033
Producent: PAVONI
Indeks: SILIKOMART143
Marka: SILIKOMART
Indeks: TESCOMA113
Marka: TESCOMA
Foremka do tworzenia wyjątkowych i kolorowych tortów. Idealnie sprawdzi się do przygotowywania urodzinowych tortów dla dzieci. Przeznaczona jest przede wszystkim do tworzenia tortu tęczowego oraz w formie szachownicy. Do opakowania załączone są szczegółowe instrukcje wraz z przepisami.
Indeks: SILIKOMART473
Marka: SILIKOMART
Indeks: SILIKOMART502
Indeks: SILIKOMART473
Marka: SILIKOMART
Indeks: LEKUE22
Marka: LEKUE
Czas oczekiwania na zamówienie to 3-5 dni roboczych.
Indeks: SILIKOMART600
Marka: SILIKOMART
Wyjątkowy zestaw form do tworzenia figurek czekoladowych i deserów w kształcie świec. Zestaw nie jest przeznaczony do użytkowania w piekarniku.
Indeks: SILIKOMART560
Marka: SILIKOMART
Idealny zestaw do tworzenia nowoczesnych walentynkowych wypieków i deserów. Doskonale sprawdzi się również do tworzenia klasycznych ciast oraz dekoracyjnych napisów, ponieważ elementy zestawu mogą być używane oddzielnie.
Indeks: SILIKOMART70
Marka: SILIKOMART
Idealna do bożonarodzeniowych wypieków forma silikonowa w kształcie choinki. Tradycyjne wypieki w nowoczesnym wydaniu. Doskonała do piernika.
Indeks: SILIKOMART186
Marka: SILIKOMART
Zestaw do tworzenia nowoczesnych deserów i wypieków z idealnie dopasowanym nadzieniem i podstawą. Forma silikonowa inspirowana naturą - w kształcie kamienia + wykrojnik z tworzywa.
Indeks: SILIKOMART521
Marka: SILIKOMART
Indeks: SILIKOMART494
Marka: SILIKOMART
Indeks: SILIKOMART535
Marka: SILIKOMART
Indeks: SILIKOMART597
Marka: SILIKOMART
Forma silikonowa inspirowana górskimi szczytami do tworzenia wyjątkowych ciast i tortów. Przestrzenna forma zapewnia doskonałe odwzorowanie kształtu i pobudza kreatywność.
Indeks: PAVONI121
Marka: PAVONI ITALIA
ANTONIO BACHOUR CAKE
Indeks: PAVONI76
Marka: PAVONI ITALIA
Zestaw do 2 choinek czekoladowych o wadze ok. 200g każda.