
Indeks: EWALD01
Marka: EWALD-GELATINE GMBH
1 kg ŻELATYNA W LISTKACH SILVER EWALD-GELATINE żelatyna wieprzowa w formie arkuszy
Żelatyna spożywcza pozyskiwana z kolagenu pochodzenia wieprzowego w formie listków.
135,00 zł / 1 kg
Łopatka 450 mm do wybierania masy elastyczna biała 04112 Thermohauser:
Opis: praktyczna łopatka (wybierak) do masy w kolorze białym; końcówka do wybierania wykonana jest z termoplastycznego tworzywa (TPE);
uchwyt wykonany jest z tworzywa (ABS); materiały są zgodne z wymaganiami prawa żywnościowego; odporna na wysokie temperatury (do 100°C) przez krótki czas;
uchwyt posiada otwór, który ułatwia przechowywanie.
Wymiary: dł. 450 mm
Materiał: termoplastyczne tworzywo, plastik
Kod produktu: 04112
Producent: Thermohauser
Indeks: EWALD01
Marka: EWALD-GELATINE GMBH
Żelatyna spożywcza pozyskiwana z kolagenu pochodzenia wieprzowego w formie listków.
Indeks: TESCOMA179
Marka: TESCOMA
Niezbędny element wyposażenia w każdej nowoczesnej kuchni i cukierni. Profilowana pęseta ze stali nierdzewnej, doskonała do dekorowania potraw, deserów i wypieków.
Indeks: COMPRITAL229
Marka: COMPRITAL
Doskonale zbilansowana mieszanka podstawowa (bazowa) do produkcji lodów wegańskich. Przeznaczona do łączenia z ciepłą wodą oraz dodatkami smakowymi przyjaznymi dla wegan.
Indeks: PAVONI307
Marka: PAVONI ITALIA
Zestaw stalowych wykrojników do ciasta i dekoracji z mas cukierniczych. Idealne do wykrawania elementów nowoczesnych deserów i monoporcji.