
Indeks: MONIN161
Marka: MONIN
0,7l LIME JUICE CORDIAL LE CONCENTRATE DE MONIN skoncentrowany napój cytrynowo-limonkowy
43,14 zł / 1l
Wymiary: (szerokość x długość) 35 x 35 x h (wysokość) 16 mm
Kształt: kwadratowy
Kolor zewnętrzny: brązowy
Kolor wewnętrzny: brązowy
Przeznaczenie: do prezentacji wyrobów (pralin, trufli, czekoladek i drobnych ciasteczek)
Rodzaj: wolnostojące
Materiał: papier (czysty, celulozowy)
Opakowanie: 1000 sztuk (karton)
Indeks: MONIN161
Marka: MONIN
Indeks: CHOCOWORLD128
Marka: CHOCOLATE WORLD
Kolekcja form do tworzenia dekoracyjnych tabliczek czekolady. Dopracowane klasyczne i nowoczesne wzory przeznaczone do ręcznego i maszynowego formowania. Wykonane z wytrzymałego i odpornego poliwęglanu o półtransparentnej barwie.
Indeks: CHOCOWORLD26
Marka: CHOCOLATE WORLD
Kolekcja form do tworzenia dekoracyjnych pralin i czekoladek. Dopracowane klasyczne i nowoczesne wzory przeznaczone do ręcznego i maszynowego formowania. Wykonane z wytrzymałego i odpornego poliwęglanu o półtransparentnej barwie. Zobacz jak pracować z formą:
Indeks: CALLEBAUT81
Marka: CALLEBAUT
Kremowa biała czekolada o umiarkowanie słodkim smaku z dominującymi nutami mleka. Uniwersalna w zastosowaniu doskonale sprawdzi się do formowania, oblewania, nadziewania oraz nadawania smaku oraz wielu innych zastosowań.