1 szt. Pudełko 22/22/14h cm brązowe z rączką T28 KRAFT Grodruk
Pudełko kartonowe z cienkiej tektury, składne z wygodnycm uchwytem.
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Szukaj
Opis produktu
Wymiary:
Materiał: karton
Kolor: złoty
Kształt: okrągły, karbowany brzeg
Rodzaj: gruby, sztywny, jednostronnie foliowany
Przeznaczenie: przechowywanie, transport i serwowanie różnego rodzaju wypieków, w tym cięższych ciast i tradycyjnych tortów.
Opakowanie: 1 szt.
Opakowanie zbiorcze: 25 szt.
Seria produktowa: microtriplo
.png)
Szczegóły produktu
1 szt. Pudełko 22/22/14h cm brązowe z rączką T28 KRAFT Grodruk
Pudełko kartonowe z cienkiej tektury, składne z wygodnycm uchwytem.
4szt. Wykrawacze do Ciasta z Pieczątką CHOINKA/MIKOŁAJ/DZWONECZKI/PREZENT 630857 Tescoma
4 wzory wykrawaczy ze stempelkami na boże narodzenie do pierniczków. Idelane i bezpieczne dla dzieci.
Seria form silikonowych dla prawdziwych miłośników czekolady. Twórz spersonalizowane czekoladki dla siebie i dla najbliższych. Tablette, to foremka silikonowa do mini tabliczek czekolady o pojemności 4 ml. Foremka pozwala na jednorazowe przygotowanie 12 mini tabliczek o wymiarach dł. 38 mm x szer. 28 mm x wys. 4.5 mm.
5 kg TOBADO 64.5% CHD-Q84TOBA-D38 CHOCOVIC ciemna czekolada easymelt o zrównoważonej słodyczy
Ciemna czekolada o wysokiej płynności i zrównoważonym słodkim smaku z wyczuwalną goryczką. Produkowana w postaci kaletek easymelt, które znacznie ułatwiają pracę z czekoladą.
Kakao w proszku przetworzone alkalicznie. Bogaty smak z wyczuwalną goryczką oraz złożonymi nutami kwiatów i przypraw korzennych. Ciepła i intensywna barwa o mahoniowym odcieniu. Proszek kakaowy o uniwersalnym zastosowaniu w cukiernictwie. Zawartość tłuszczu w proszku kakaowym to 22-24%.
Wystąpił błąd, sprawdź szczegóły poniżej