• IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

wkładka przeznaczona do pakowania i transportu sześciu babeczek
  • wkładka przeznaczona do pakowania i transportu sześciu babeczek
  • wkładka przeznaczona do pakowania i transportu sześciu babeczek
  • wkładka przeznaczona do pakowania i transportu sześciu babeczek

1 szt. WKŁADKA NA 6 MUFFINEK DO PUDEŁKA 22x22 cm LIV OPAKOWANIA kartonowa wkładka ułatwiająca transport babeczek

LIV25

Wkładka zapewniająca bezpieczny transport i przechowywanie Twoich dekoracyjnych muffinek i babeczek na każdą zaplanowaną okazję.

0,85 zł
Brutto
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Opis

Babeczki i muffinki to bardzo popularny rodzaj wypieków na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, ponieważ są stosunkowo proste w przygotowaniu i dają nieograniczone możliwości kombinacji smakowych, dekoracyjnych i kolorystycznych. Ich transport na różnego rodzaju okazje, to nie lada wyzwanie, które z zastosowaniem wkładek z otworami przeznaczonymi  do pudełek stanie się bardzo proste do podjęcia.

Sprzedaż produktów na wynos wymaga ich odpowiedniego opakowania i zabezpieczenia, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Słodkie, dekoracyjne muffinki oraz babeczki wymagają szczególnego rodzaju zabezpieczenia z uwagi na swoją delikatną strukturę. Idealnym rozwiązaniem do transportu oraz przechowywania tego rodzaju wypieków są tekturowe wkładki przeznaczone do stosowania w dopasowanych pod względem wymiaru pudełkach. Wkładki pozwalają na stabilne umieszczenie babeczek w pudełku transportowym, sprawdzą się zarówno w cukierni, piekarni i kawiarni, jak i podczas imprez rodzinnych czy okolicznościowych.

Wykonane są z kartonu o optymalnej sztywności co zapewnia łatwe dopasowanie wkładki do pudełka oraz odpowiednie zabezpieczenie babeczek bez ryzyka ich uszkodzenia. Otwory przeznaczone do umieszczania muffinek mają średnicę około 55-57 mm i posiadają wycięcia, które pozwalają na bezpieczne wkładanie i wyjmowanie wyrobów. Dodatkowo stosowanie wkładek zapewnia zachowanie odpowiednich odstępów wewnątrz opakowania. Materiał, z którego wykonane są opakowania jest całkowicie bezpieczny i przeznaczony do kontaktu z żywnością oraz wykazuje odporność na krótkotrwałe działanie tłuszczu oraz wilgoci obecnej w produktach.

Wymiary wkładek pozwalają na ich precyzyjne dopasowanie do pudełka ochronnego. W ofercie posiadamy wkładki przeznaczone na różną ilość babeczek, co pozwala na dopasowanie opakowania do własnych potrzeb. Wkładki sprzedawane są na sztuki i będą doskonale pasować do pudełek z klapą o wymiarach 22 x 22 x 11 cm lub z wygodną rączką o wymiarach 22 x 22 x 12 cm.

Schemat wkładki przeznaczonej do transportu sześciu babeczek:

Szczegóły produktu
LIV25
168 Przedmioty

Opis

OFERTA DOTYCZY
1 SZTUKI
NAZWA
WKŁADKA NA MUFFINKI DO PUDEŁKA
OPAKOWANIE ZBIORCZE
50 SZTUK
WYMIARY
22 x 22 cm
WYSOKOŚĆ
3 cm
ŚREDNICA
OTWORU 57 mm
ILOŚĆ PORCJI
6 MUFFINEK
RODZAJ
WKŁADKA NA SZEŚĆ MUFFINEK
KSZTAŁT
KWADRATOWY
KOLOR
BIAŁY
MATERIAŁ
KARTON
PRZEZNACZENIE
DO MUFFINEK I BABECZEK
ZASTOSOWANIE
PAKOWANIE | TRANSPORT | PRZECHOWYWANIE
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
20 innych produktów w tej samej kategorii: