
Indeks: PAPILART57
Marka: PAPILART
∅ 8 cm PODKŁADKA ZŁOTA RO08 PAPILART cienkie krążki pod monoporcje
0,45 zł / 1 szt.
Dwustronnie foliowane podkładki pod monoporcje z wygodnym uchwytem. Przeznaczone do prezentacji i serwowania wyrobów cukierniczych.
Seria podkładek wykonanych z cienkiego, sztywnego kartonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością.
Przeznaczone są do serwowania kawałków ciasta, monoporcji, małych deserów oraz czekoladek i pralin.
Idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju zorganizowanych przyjęciach i bankietach.
Posiadają dwustronną foliową powłokę, która zabezpiecza podkładki przez działaniem wilgoci i tłuszczu oraz wygodny uchwyt.
Podkładki sprzedawane są bez opakowania ochronnego - oferta dotyczy 1 sztuki.
Indeks: PAPILART57
Marka: PAPILART
Indeks: PAPILART136
Marka: PAPILART
Indeks: PAPILART56
Marka: PAPILART
Indeks: PAPILART139
Marka: PAPILART
Indeks: FRACTAL18
Marka: Fractal Colors
Seria barwników spożywczych o konsystencji żelowej dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej. Doskonałe do barwienia marcepanu, lukru królewskiego, masy cukrowej, kremów i wypieków.
Indeks: FOODCOLOURS293
Indeks: PAVONI86
Marka: PAVONI ITALIA
Okrągłe podkładki z wygodnym uchwytem wykonane z tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Idealnie sprawdzą się do serwowania i prezentacji zarówno słodkich jak i wytrawnych wyrobów. Idealne pod monoporcje i przekąski. Przeznaczone do stosowania w cateringu i lokalach gastronomicznych.
Indeks: SILIKOMART543
Marka: SILIKOMART
Forma silikonowa o klasycznym kształcie do tworzenia tradycyjnych i nowoczesnych wypieków oraz deserów mrożonych. Uniwersalne zastosowanie i łatwość użycia gwarantują zawsze doskonały efekt, niezależnie od tego jaką formę deseru przygotujesz. Forma na 9 magdalenek o pojemności 30 ml.
Dwustronnie foliowane podkładki pod monoporcje z wygodnym uchwytem. Przeznaczone do prezentacji i serwowania wyrobów cukierniczych.