chrupiące, pełne smaku i wartości odżywczych liofilizowane plasterki truskawek
  • chrupiące, pełne smaku i wartości odżywczych liofilizowane plasterki truskawek
  • chrupiące, pełne smaku i wartości odżywczych liofilizowane plasterki truskawek
  • chrupiące, pełne smaku i wartości odżywczych liofilizowane plasterki truskawek
  • truskawki liofilizowane to doskonały dodatek smakowy i dekoracyjny do różnego rodzaju deserów i monoporcji
  • truskawki liofilizowane to doskonały dodatek smakowy i dekoracyjny do różnego rodzaju deserów i monoporcji

100g DUŻA CHRUPIĄCA TRUSKAWKA MIXIT liofilizowane plasterki truskawek

MIXIT108

Chrupiące, pełne smaku, aromatu i witamin owoce suszone mrozem, to zdrowa przekąska i idealny dodatek do posiłków i wypieków. Idealnie sprawdzą się również do dekorowania czekolady oraz różnego rodzaju deserów czy monoporcji.

47,50 zł
Brutto

47,50 zł / 100 g

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

Chrupiące, pełne smaku aromatu i witamin suszone mrozem truskawki w plasterkach - zdrowa przekąska i idealny dodatek do posiłków, wypieków i deserów. Doskonale sprawdzą się również jako dodatek smakowy i dekoracyjny przy produkcji pralin i tabliczek czekolady.

Owoce liofilizowane charakteryzują się długim okresem przydatności do spożycia, a co najważniejsze dostarczają prawie tyle samo witamin i składników odżywczych co świeże owoce. Stanowią idealny dodatek do śniadania, deseru, kolacji, wypieków oraz jako dekoracja słodkich wyrobów. Doskonale pasują do jogurtu czy płatków śniadaniowych, świetnie sprawdzą się również w podróży. 

Liofilizacja to proces suszenia poprzez wymrożenie wody z produktu, z zachowaniem od 90 do 97% naturalnie występujących w produkcie składników odżywczych; jest to sposób przedłużania trwałości produktów spożywczych bez zastosowania dodatków spożywczych w tym substancji konserwujących.

Owoce liofilizowane charakteryzują się:

  • wysoką wartością odżywczą

  • intensywnym smakiem, aromatem oraz barwą

  • idealnie chrupiącą konsystencją

  • długim terminem przydatności do spożycia

  • wysoką zdolnością do pochłaniania wody

Owoce liofilizowane idealnie sprawdzą się jako:

  • zdrowa przekąska

  • dodatek do posiłków

  • dodatek do wypieków

  • dodatek do deserów

  • dodatek dekoracyjny do czekolady

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed działaniem wilgoci i obcych zapachów; owoce liofilizowane charakteryzują się wysoką higroskopijnością, dlatego należy przechowywać je w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Składniki: truskawki liofilizowane; może zawierać śladowe ilości mleka, glutenu, orzechów, orzeszków ziemnych oraz soi.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 1359/325 kJ/kcal
Tłuszcz 3.8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.4 g
Węglowodany 53.0 g
w tym cukry 53.0 g
Białko 8.0 g
Błonnik 20.0 g
Sól 0.01 g

Szczegóły produktu
MIXIT108
17 Przedmioty

Opis

WAGA
100 g
OPAKOWANIE
metalowa tuba z zamknięciem
RODZAJ
owoce liofilizowane
KSZTAŁT
plasterki
SMAK
truskawka
SERIA PRODUKTOWA
chrupiące owoce mixit
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: SEMPRE214

Marka: SWEET DECOR

op. 30 g Serduszka czerwone śr. 6-8 mm - walentynkowe konfetti cukrowe - posypka dekoracyjna

favorite_border favorite

Serduszka czerwone, cukrowe dekorki do walentynkowych słodyczy. Posypka dekoracyjna, która idealnie sprawdzi się do ozdabiania tortów, babeczek, ciasteczek, lizaków i czego tylko zamarzysz! Konfetti cukrowe, to gotowa do użycia posypka do ozdabiania wypieków i deserów. Uwaga! Rzeczywiste kolory posypek cukrowych mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji...

Cena 7,00 zł

23,33 zł / 100 g

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: LOVENATURE26

Marka: LOVE NATURE

20 g POMARAŃCZA PLASTRY SUSZONE LOVE NATURE - suszone owoce do dekoracji cukierniczych

favorite_border favorite

Seria suszonych kwiatów jadalnych o wyjątkowym smaku i aromacie. Idealne do dekoracji cukierniczych oraz jako dodatek do potraw czy napojów. Naturalny sposób na efektowną prezentację Twoich wyrobów.

Cena 12,00 zł

600,00 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: LUBECA127

Marka: LUBECA

2.5 kg BIAŁA CZEKOLADA Z KARMELEM 32% WHITE CARAMEL CHIPS 832 104 LUBECA

favorite_border favorite

Biała czekolada o intensywnym - karmelowym smaku i delikatnej, bursztynowej barwie. Uniwersalna płynność czyni są wszechstronną w zastosowaniu. 

Cena 222,50 zł

89,00 zł / 1 kg