• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent BRAS

Bras - włoski Design i wieloletnia eksploatacja!

Firma Bras jest włoską firmą i od wielu lat doceniana jest na rynku gastronomicznym jest jako producent bardzo solidnych urządzeń do napojów na ciepło i zimno. Na dzień dzisiejszy na terenie Polski pracuje ponad 1500 różnych urządzeń Bras. Można je spotkać m.in. we współpracy z TYMBARKIEM.  

Oferta dyspenserów do napojów

Jako firma oferuje swoim klientom dyspensery do napojów gorących, takich jak pitna czekolada, grzane wino i piwo oraz  zimnych lemoniad, smoothies, sorbetów jak również maszyny do lodów. Zimową  propozycje stanowią przede wszystkim czekoladziarki, a letnią dyspensery chłodzące i granitory.

Charakterystyka urządzeń BRAS

Urządzenia włoskiego producenta charakteryzują się wytrzymałością, intuicyjnością obsługi oraz prostym i eleganckim designem. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi oraz wysokiej jakości podzespołów, postrzegane jako bezawaryjne co pozwala na wieloletnią ich eksploatację. Projekt urzadzen zakłada, by klient widział to co pije, tak więc obudowa dyspenserów eksponuje to co w nim jest: czekoladę na gorąco, lemoniadę lub sorbet.

Wieloletnia współpraca potwierdza zadowolenie klientów.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji