Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

baza do produkcji sorbetów z dużą zawartością owoców bez dodatku substancji emulgujących
  • baza do produkcji sorbetów z dużą zawartością owoców bez dodatku substancji emulgujących

2 kg BASE PURA E RICCA PER FRUTTA 100 12091067A PERNIGOTTI baza do produkcji sorbetów z dużą zawartością owoców

PERNIGOTTI246

Półprodukt w proszku do produkcji sorbetów z wysoką zawartością owoców. Baza nie zawiera w składzie substancji emulgujących, tłuszczu oraz aromatów. Przeznaczona do stosowania w procesie na zimno oraz na ciepło.

186,00 zł
Brutto
Ilość
W MAGAZYNIE

Opis

BAZY PURA E RICCA - to seria produktów bez dodatku substancji emulgujących, tłuszczów oraz aromatów (w bazach, w których znajdują się substancje aromatyczne stosowane są wyłącznie aromaty naturalne). BAZA PURA E RICCA PER FRUTTA 100 - to półprodukt w postaci białego proszku o neutralnym smaku oraz zapachu - przeznaczony do przygotowywania sorbetów z dużą zawartością owoców - świeżych lub mrożonych (bez dodatku mleka oraz nabiału). Baza nie zawiera w składzie substancji emulgujących, które zostały zastąpione włóknami roślinnymi. Przeznaczona do stosowania w procesie na zimno oraz na ciepło podczas produkcji lodów rzemieślniczych. 

Składniki: cukier, suszony syrop glukozowy, fruktoza, białko ziemniaczane, włókna roślinne, substancje zagęszczające: guma tara (E417), pektyna (E440), błonnik bambusowy; może zawierać śladowe ilości soi, mleka, jaj, migdałów, orzechów laskowych, orzechów włoskich, pistacji oraz ich pochodnych; produkt wegański; produkt bezglutenowy.

DOZOWANIE
BAZA PURA E RICCA PER FRUTTA 100 g
CUKIER 170 g
ŚWIEŻE OWOCE 400 g
GORĄCA WODA 330 g

CECHY ORGANOLEPTYCZNE
POSTAĆ proszek
BARWA biała
ZAPACH neutralny
SMAK neutralny
CHARAKTERYSTYKA MIKROBIOLOGICZNA
CAŁKOWITA LICZBA max. 5000 cfu / g
PLEŚNIE I DROŻDŻE max. 100 cfu / g
ENTEROBAKTEIRE max. 100 cfu / g
SALMONELLA nieobecne / 25g
PACIORKOWCE max. 20 cfu / g

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 351/1489 kcal/kJ
Tłuszcz 0.0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.0. g
Węglowodany 83.0 g
w tym cukry 65.0 g
Białko 2.6 g
Sól 0.02 g

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (preferowana temperatura przechowywania to 18-20°C), w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem wilgoci, światła słonecznego oraz obcych zapachów. Termin przydatności do spożycia: 24 miesiące od daty produkcji - w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu. Produkt należy nabierać przy pomocy czystych i suchych narzędzi; po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie produktu.

Szczegóły produktu
PERNIGOTTI246
766 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
12091067A
NAZWA HANDLOWA
BASE PURA E RICCA PER FRUTTA 100
MASA NETTO
2 kg
OPAKOWANIE
TORBA (PET + ALU + PE)
OPAKOWANIE ZBIORCZE
12 kg (6 x 2 kg)
RODZAJ
PÓŁPRODUKT W PROSZKU - BAZA DO SORBETÓW
AROMAT
NEUTRALNY
SMAK
NEUTRALNY
BARWA
BIAŁA
FORMA
PROSZEK
PRZEZNACZENIE
DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO | DO CELÓW PRODUKCYJNYCH
ZASTOSOWANIE
DO PRODUKCJI SORBETÓW
DOZOWANIE
BAZA 100 g + WODA 330 g + CUKIER 170 g + OWOCE 400 g
APLIKACJE
SORBETY Z DUŻĄ ZAWARTOŚCIĄ OWOCÓW
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SUCHYM I CHŁODNYM MIEJSCU
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM (ORYGINALNYM) OPAKOWANIU
TEMPERATURA PRZECHOWYWANIA
18-20°C
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
24 MIESIĄCE OD DATY PRODUKCJI
SERIA PRODUKTOWA
PURA E RICCA BASES
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
20 innych produktów w tej samej kategorii: