Profesjonalny Blender XL Vit-Mix Pojemnik 5,5L Vitamix

VITA-MIX08

Producent: VITAMIX

Nowy produkt

UWAGA! Ostateczna cena uzależniona od kursu USD

Realizacja zamowienia 2-3 dni

18 599,00 zł brutto.

18 599,00 zł za szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1859 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 1859 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 185,90 zł.


Udostępnij: 

UWAGA! Ostateczna cena urządzenia uzależniona od aktualnego kursu USD z dnia realizacji zamówienia.
Przeliczana wg kwoty 3995,00 netto USD + VAT

Vita-Mix XL to jedno z najbardziej wielofunkcyjnych urządzeń gastronomicznych pozwalających szybko i bez utraty jakości przygotować wiele porcji na raz!

Vita-Mix XL to blender nowej generacji zapewniający prace silnika o mocy 4,2 kM z jednoczesnym wykorzystaniem pojemnika do blenderowania o roboczej pojemności 5,5 litra. Konstrukcja XL pozwala na redukcję czasu przygotowania potraw, jednocześnie zwiększając efektywność pracy poprzez umożliwienie przygotowania wielu porcji produktu w trakcie jednego cyklu (do 24 porcji o objętości 0,25l każda) oraz skrócenie czasu pracy.

Dzięki możliwości zastosowania różnych prędkości pracy blendera, wprowadzeniu gotowych programów oraz dostępności funkcji pracy pulsacyjnej dla wybranego poziomy prędkości, urządzenie XL umożliwia wprowadzenie do menu nowych dań, które wcześniej były dla Państwa czasochłonne i trudne do wykonania. Specjalnie zaprojektowany system noży zapewnia zawsze wyrównany i najwyższej jakości poziom blenderowania co poprawia smak i walory odżywcze przygotowywanej potrawy. Mycie pojemnika zajmuje sekundy dzięki jego ergonomicznej budowie.

Zalety: 

Duży pojemnik
Efektywna robocza objętość pojemnika to 6 litrów, co pozwala na przygotowanie do 24 porcji produktu o pojemności 250 ml każda. Redukuje to w znaczny sposób czas przygotowania wielu porcji na raz, poprawia efektywność pracy personelu, eliminuje wiele procesów pośrednich, gwarantuje oszczędności pracy I czasu.

Moc silnika
Silnik o mocy 4,2 kM w połączeniu z wysoko-efektywnym systemem noży gwarantują uzyskanie wyrównanego, jednolitego i wysokiej jakości produkt o poprawionych walorach smakowych i odżywczych.

Elastyczność pracy
Zastosowania zmiennej, regulowanej prędkości, funkcji pulsacyjnej oraz wprowadzenie zdefiniowanych programów pracy blendera pozwala na tworzenie nieskończenie wielu receptur z jednoczesnym kontrolowaniem wyrównanej jakości przygotowywanych potraw.

Efektywność pracy
Ergonomiczny pojemnik do blenderowania BPA-free Tritan™ o pojemności 6 litrów, wykonany z przeźroczystego został zaprojektowany w sposób, który ułatwi jego użycie. W wyposażenie Via-Mix XL® wchodzi również pojemnik o objętości 1,8 litra dla zagwarantowania możliwości pracy z mniejszymi objętościami oraz tamper do zastawania przy pracy z bardzo gęstymi składnikami.

Design
Konstrukcja maszyny opracowana w sposób gwarantujący lepsze zagospodarowanie przestrzenie dostępnej na blacie roboczym

Wysoka jakość, gwarantująca wieloletnie użytkowanie maszyny, 3 letnia gwarancja.

W zestawie temper/popychacz oraz dodatkowe sprzęgiełko 
Gwarancja: 3 lata, na pojemnik 1 rok

Wszystkie akcesoria dostępne na specjalne zamówienie.

MATERIAŁY do pobrania:

1. Dane techniczne XL-VitaMIX

2. Instrukcaj BHP

GWARANCJA Pakiet zakupowy

3 letnia gwarancja na blender, bez żadnych limitów pracy/cykli

Roczna gwarancja na pojemniki

Usługa serwisowa – infolinia serwisowa

Dodatkowe sprzęgiełko do każdego blendera

Gwarancja bezpieczeństwa obejmująca silnik i noże

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profesjonalny Blender XL Vit-Mix Pojemnik 5,5L Vitamix

Profesjonalny Blender XL Vit-Mix Pojemnik 5,5L Vitamix

UWAGA! Ostateczna cena uzależniona od kursu USD

Pokrewny Produkty

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Przejdź do góry