5 kg CHOCOLATE CHUNKS WHITE DAWN FOODS - kawałki białej czekolady do zapiekania

Indeks: DAWN06(2)
Marka:

Kawałki czekolady, które doskonale sprawdzają się jako dodatek do różnego rodzaju wypieków. Będą idealnym dodatkiem do babeczek, muffinek, brownie, ciasteczek, drożdżówek czy rogalików.

693,75 zł (23% VAT)
138,75 zł / 1 kg

564,02 zł netto

PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Magazyn: 2 szt.

Opis produktu

CHOCOLATE CHUNKS - to kawałki czekolady o prostokątnym kształcie (8 x 8 x 6 mm), które wykazują odporność na rozpuszczanie podczas pieczenia. Dzięki większym rozmiarom doskonale sprawdzają się w wypiekach wymagających dłuższego czasu pieczenia (w znacznym stopniu zachowują swój kształt - nie topią się podczas pieczenia). Czekolada do zapiekania zawiera mniej masła kakaowego w porównaniu do klasycznej czekolady, dzięki czemu wykazuje odporność na działanie wysokich temperatur podczas pieczenia (nawet do 200°C). Czekoladę do zapiekania należy wymieszać z ciastem pod koniec procesu wyrabiania. Doskonale sprawdzą się do różnego rodzaju ciasteczek (zwłaszcza piegusków i american cookie), brownie, batoników, muffinek, babeczek, rogalików oraz ciasta drożdżowego czy ciasta francuskiego. Kawałki czekolady w wypiekach mają przyjemną konsystencję oraz zachowują intensywny smak. Zastosowanie - wyroby cukiernicze i piekarskie: chleb, brioszki, herbatniki, muffinki, kremy do zapiekania.

Składniki: cukier, masło kakaowe (22%), mleko pełne w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa (E322), naturalny aromat waniliowy.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym (oryginalnym opakowaniu); chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego oraz wilgoci.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 2246/536 kJ/kcal
Tłuszcz 29.0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17.0 g
Węglowodany 64.0 g
w tym cukry 63.0 g
Błonnik 0.0 g
Białko 5.5 g
Sól 0.20 g

PARAMETRY MIKROBIOLOGICZNE
OGÓLNA LICZBA BAKTERII 5000 jtk/g
DROŻDŻE 50 jtk/g
PLEŚNIE 50 jtk/g
SALMONELLA nieobecne w 25 g
ENTEROBAKTERIE 10 jtk/g

Szczegóły produktu

NUMER KATALOGOWY
277083817
NAZWA HANDLOWA
CHUNKS WHITE
MASA NETTO
5 kg
OPAKOWANIE
WIADERKO Z POKRYWĄ
WYMIARY
8 x 8 x 6 mm
RODZAJ
CZEKOLADA DO ZAPIEKANIA
KSZTAŁT
PROSTOKĄTNY
AROMAT
TYPOWY | BIAŁA CZEKOLADA
SMAK
TYPOWY | BIAŁA CZEKOLADA
BARWA
KREMOWA
KONSYSTENCJA
STAŁA | CZĄSTKI
PRZEZNACZENIE
PRODUKT GOTOWY DO UŻYCIA
ZASTOSOWANIE
KAWAŁKI CZEKOLADY DO ZAPIEKANIA
DOZOWANIE
WEDŁUG UZNANIA
APLIKACJE
BABECZKI | CIASTECZKA | DROŻDŻÓWKI | ROGALIKI | BROWNIE
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM OPAKOWANIU
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SUCHYM I CHŁODNYM MIEJSCU
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
18 MIESIĘCY OD DATY PRODUKCJI (W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM - ORYGINALNYM OPAKOWANIU)
SERIA PRODUKTOWA
CHOCOLATE CHUNKS