• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Gofrownica do gofrów bąbelkowych - Bubble Waffle - Soda Pluss - cookPRO nr. kat. 510030001

JAZZYWAFFBAB

Gofrownica do BUBBLE WAFFLE pozwala w szybki i prosty sposób przygotować modne i atrakcyjne wizualnie gofry o wyjątkowych walorach smakowych.

1 064,42 zł
Brutto
Ilość
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Opis

Gofry bąbelkowe

Niewątpliwie ważnym czynnikiem we współczesnej gastronomii jest to, jak bardzo odróżniamy się od konkurencji. Ciężko być ciągle na topie, więc oprócz stawiania na klasykę, warto też urozmaicić swoją ofertę o produkty na czasie, zwłaszcza te promowane w mediach społecznościowych. Jedną z takich nowinek są gofry bąbelkowe, atrakcyjne wizualnie, modne podejście do klasycznego tematu gofrów!

Dzięki zastosowaniu gofrownicy Bubble Waffle, możemy być pewni, że Klienci wyjdą zadowoleni, oraz zapewne zdecydują się wrócić po więcej! Gofry w takim wydaniu przyciągają uwagę i są czymś nietypowym, więc możemy spodziewać się także tego, że Klient podzieli się ze swoimi znajomymi zdjęciami i wrażeniami, choćby na Instagramie czy innych mediach społecznościowych. Dzięki temu, inwestycja w tę niezwykle ekonomiczną i oferującą niespotykany wręcz stosunek jakości do ceny gofrownicę, bardzo szybko się zwróci, a wysoka jakość wykonania pozwoli cieszyć się zyskiem przez długi czas.

Chrupiące wafle są doskonałym dodatkiem do kawiarni czy cukierni, a także pomysłem na główny produkt serwowany w budce, przyczepie typu food truck czy dowolnym innym miejscu, jak festyny itd.

Łatwość w użyciu

Pomimo tego, iż takie gofry zdają się być trudne w przygotowaniu, nasza gofrownica, oraz nagrany przez nas filmik instruktażowy, pokazują coś zupełnie innego. Nawet nieprzeszkolona osoba w kilku chwil zrozumie metodę działania i dojdzie do dużej wprawy już po kilku próbach! System obrotowy pozwala na szybkie i równomierne ogrzewanie produktu, a gofry za każdym razem będą doskonale wypieczone i chrupiące.

Wyjmowanie gotowego produktu również nie przysparza trudności - dzieje się tak dzięki formie pokrytej teflonem, z którego łatwo odchodzi przygotowany produkt. Czyszczenie urządzenia i formy jest ułatwione dzięki użytym materiałom - stal szlachetna na obudowie nie brudzi się znacząco, a do teflonu nie przywierają resztki jedzenia, co znacznie usprawnia ten proces.

GOFROWNICA DO GOFRÓW BĄBELKOWYCH BUBBLE WAFFLE

PARAMETRY URZĄDZENIA

NUMER KATALOGOWY 510030001
WYMIARY 230 X 400 X 260 MM
MOC 1 KW (1000 W)
NAPIĘCIE 220 / 230 V
MATERIAŁ WYKONANIA STAL NIERDZEWNA
POKRYCIE PŁYTY TEFLON
REGULACJA TEMPERATURY 50-250°C
REGULACJA CZASU TIMER
PRODUCENT SODA PLUSS / COOKPRO

Szczegóły produktu
JAZZYWAFFBAB
5 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
11 innych produktów w tej samej kategorii: