GG029 LEAF Forma silikonowa 300/200 mm do dekoracji AŻUROWY LIŚĆ Pavoni
Forma silikonowa do tworzenia dekoracji.
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Szukaj
Opis produktu
Mata silikonowa PX074 ROUND MINI QUENELLE
Stosowana do produkcji wyrobów cukierniczych. Forma odznacza się wyjątkowa uniwersalnością nadaje się do piekarników, lodówek i zamrażarek. Powierzchni Non-Stick (nie przywiera ).
Może być stosowane w szerokim zakresie temperatur od -60 ° C do + 300 °C. Elastyczność umożliwia wyginanie w wiele stron. Można myć w zmywarce z gwarancją częstego stosowania. Materiał nadaje się do sterylizacji (platyna-silikon).
Wymiar maty: 600x400 mm
Rozmiar: mm 42x22x17 H
Pojemność: 100x 9ml Tot.900 ml
Kolor: czarny
Szczegóły produktu
GG029 LEAF Forma silikonowa 300/200 mm do dekoracji AŻUROWY LIŚĆ Pavoni
Forma silikonowa do tworzenia dekoracji.
Air Mat Silikomart - dł. 400 x szer. 300 mm - perforowana mata cukiernicza do wypieków
Air Mat, to seria perforowanych mat cukierniczych o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonane z odpornego włókna szklanego pokrytego warstwą silikonu. Zapewniają równomierny stopień wypieczenia. Wykazują właściwości antypoślizgowe i zapobiegające przywieraniu. Nadają się do mrożenia i mycia w zmywarce.
Tapis Roulade to seria form silikonowych z rantem przeznaczonych do wypieku rolady biszkoptowej. Uniwersalna mata silikonowa z rantem do pieczenia i odlewania mas cukierniczych. Tapis Roulade 02 to prostokątna mata silikonowa o wymiarach dł. 546 x szer. 352 x wys. 8 mm.
Wystąpił błąd, sprawdź szczegóły poniżej