
450,00 zł / 100 ml
Le Sirop de Monin
Smak: gorzka pomarańcza
Barwa: intensywna, niebieska
Konsystencja: płynna
Opakowanie: 0,7l (700 ml/70cl szklana butelka)
Składniki: cukier, woda, naturalny aromat pomarańczy, barwnik: błękit brylantowy (E133).
Warunki przechowywania:
Wartość odżywcza w 100 ml produktu: |
|
Wartość energetyczna |
1328/318 kJ/kcal |
Tłuszcz |
0,0 g |
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone |
0,0 g |
Węglowodany: |
79,0 g |
- w tym cukry |
79,0 g |
Białko |
0,0 g |
Sól |
0,03 g |
Katalogi do pobrania:
Indeks: MONIN79
Marka: MONIN
Indeks: MONIN34
Marka: MONIN
Indeks: MONIN70
Marka: MONIN
Indeks: SWEETDECOR266
Marka: SWEET DECOR
Seria drobnych posypek cukrowych idealnych do dekoracji różnego rodzaju wyrobów cukierniczych. Kolorowe posypki to idealny pomysł na dekoracje słodyczy na każdą okazje.
Indeks: STYROPAK01
Marka: STYROPAK
Ważne! Wysyłki w pojemnikach z suchym lodem realizujemy od 48 godzin od momentu złożenia zamówienia! Styropianowy pojemnik termoizolacyjny do transportu i przechowywania. Styropianowy pojemnik transportowy. Pozwala na zabezpieczenie produktów przed działaniem wysokiej temperatury, minimalizuje wahania temperatury. Zabezpiecz swoją przesyłkę przed upałami!
Indeks: COMPRITAL02
Marka: COMPRITAL
Doskonale zbilansowana mieszanka stabilizująca do lodów owocowych i sorbetów. Baza o niskim dozowaniu gwarantująca najwyższą stabilność i trwałą strukturę lodów we wszystkich środowiskach (również tych najbardziej kwaśnych - cytryna, marakuja).