SYROPY MONIN  Liczba produktów: 9.

SYROPY MONIN

Profesjonalne syropy smakowe do napojów i deserów francuskiej marki Monin. Idealne dla barmanów i baristów oraz do użytku domowego. Pozwalają na przygotowanie wyjątkowych napojów bezalkoholowych oraz drinków. Doskonale sprawdzą się także w domowym cukiernictwie jako urozmaicenie deserów i wypieków.


Podkategorie

ZESTAWY PREZENTOWE

Idealny pomysł na prezent dla miłośników kawy i herbaty to słodki dodatek do ulubionego napoju. Znajdziesz tutaj gotowe zestawy skomponowane przez profesjonalistów oraz syropy w butelkach o mniejszej pojemności, z których sam możesz skomponować idealny zestaw prezentowy.

SYROPY KLASYCZNE

Smaki syropów cukrowych i bezcukrowych, które idealnie pasują do klasycznych kaw z mlekiem oraz czarnej kawy. Doskonale sprawdzą się również w rozgrzewających napojach i herbatach, a także w napojach mrożonych, koktajlach mlecznych i słodkich drinkach. Sprawdzą się również jako składnik kremów, domowych lodów, deserów i wypieków.

SYROPY OWOCOWE

Profesjonalne, uniwersalne w zastosowaniu syropy cukrowe o smaku owoców krajowych i egzotycznych. Idealnie sprawdzą się w rozgrzewających napojach i herbatach, a także w napojach mrożonych, lemoniadach, drinkach, koktajlach i smoothie. Będą również doskonałym uzupełnieniem kremów, domowych lodów, deserów i wypieków. Syropy owocowe nie nadają się jednak do gorących kaw mlecznych, ponieważ mogą powodować ścinanie mleka.

KONCENTRATY NAPOJÓW

Gotowe do użycia, idealnie skomponowane bazy do napojów mrożonych i rozgrzewających. Znajdziesz tutaj klasyczne i smakowe bazy do lemoniady, herbat i oryginalnej kawy parzonej na zimno cold brew. Koncentraty stanowią doskonałą podstawę napojów, które można urozmaicać syropami smakowymi, owocami i ziołami.

SYROPY DO KAWY

Oryginalne smaki syropów cukrowych inspirowane klasycznymi deserami, ciastami i słodyczami. Pozwalają na przygotowanie wyjątkowych słodkich napojów. Idealnie sprawdzą się do kawy, gorącej czekolady, koktajli mlecznych i słodkich drinków. Będą również doskonałym uzupełnieniem domowych deserów i wypieków.

SYROPY DO KOKTAJLI

Uniwersalne w zastosowaniu syropy cukrowe przeznaczone dla profesjonalistów oraz do użytku domowego. Idealnie sprawdzą się w orzeźwiających napojach, koktajlach i drinkach. Będą również doskonałym uzupełnieniem domowych deserów i wypieków.

Produkty 1 - 9 z 9
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Przejdź do góry