rant cukierniczy wykonany z grubej stali nierdzewnej i kwasoodpornej
  • rant cukierniczy wykonany z grubej stali nierdzewnej i kwasoodpornej
  • rant cukierniczy wykonany z grubej stali nierdzewnej i kwasoodpornej
  • rant cukierniczy wykonany z grubej stali nierdzewnej i kwasoodpornej

∅ 80 x h 50 mm GRUBY RANT CUKIERNICZY 5050020 SWEET DECOR ze stali nierdzewnej do pieczenia i składania deserów

SWEETDECOR228

Seria profesjonalnych rantów do wypieków oraz formowania deserów i potraw. Wykonane z grubej stali nierdzewnej i kwasoodpornej - gwarantują niezawodność podczas użytkowania.

24,00 zł
Brutto

Stawka VAT: 23.00%

W magazynie: 12

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

Seria rantów wykonanych z grubej stali nierdzewnej i kwasoodpornej o wyjątkowej trwałości i odporności. Przeznaczone do wypieku biszkoptów oraz składania i formowania tortów i deserów. Ranty doskonale sprawdzą się do wykrawania płaskich blatów z ciasta (kruchego czy francuskiego) oraz do wykrawania dekoracji z marcepanu lub masy cukrowej. Mogą służyć również jako forma do składania przystawek oraz dekoracyjnych sałatek. Podczas wypieku rant należy ułożyć na płaskiej, równej blasze, wyłożonej pergaminem lub papierem do pieczenia; jeżeli ciasto jest zbyt rzadkie spód i boki rantu można zabezpieczyć folią aluminiową.

SCHEMAT PRODUKTU:

Szczegóły produktu
SWEETDECOR228
12 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
5050020
OFERTA DOTYCZY
1 SZTUKI
NAZWA HANDLOWA
RANT CUKIERNICZY DO WYPIEKÓW
OPAKOWANIE
BRAK
WYSOKOŚĆ
50 mm
ŚREDNICA
80 mm
RODZAJ
STALOWY RANT | GRUBA BLACHA
KSZTAŁT
OKRĄGŁY
KOLOR
SREBRNY
MATERIAŁ
STAL NIERDZEWNA I KWASOODPORNA
PRZEZNACZENIE
DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ
ZASTOSOWANIE
DO WYPIEKÓW | SKŁADANIA I FORMOWANIA TORTÓW I DESERÓW
UŻYTKOWANIE W KUCHENCE MIKROFALOWEJ
NIE
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ CHŁODZENIA
TAK
MOŻLIWOŚĆ MROŻENIA
TAK
MOŻLIWOŚĆ SZOKOWEGO ZAMRAŻANIA
TAK
MOŻLIWOŚĆ PIECZENIA
TAK
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: PAPILART78

Marka: NOVACART

op. 15 szt. śr. 50 mm x wys. 40 mm - Papilotka Polka Czerwona w kropki - sztywne silikonowane foremki do babeczek

favorite_border favorite

Dekoracyjne tekturowe foremki z wewnętrzną powłoką silikonową do wypieku babeczek. Sztywna konstrukcja, która nie wymaga stosowania dodatkowych form i stelaży podczas pieczenia. Silikonowa powłoka zabezpieczająca przed przywieraniem. Papierowe papilotki w białe kropki. Dekoracyjne foremki do wypieku muffinek.

Cena 8,00 zł

0,53 zł / 1 szt.

Więcej
Dostępną ilość sprawdzisz w szczegółach produktu!

Indeks: SILIKOMART83

Marka: SILIKOMART

SF005 Semisfera Silikomart - uniwersalna forma silikonowa - półkula - śr. 40 x wys. 20 mm / poj. 20 ml x 15 porcji

favorite_border favorite

Forma silikonowa o klasycznym kształcie do tworzenia tradycyjnych i nowoczesnych wypieków oraz deserów mrożonych. Uniwersalne zastosowanie i łatwość użycia gwarantują zawsze doskonały efekt, niezależnie od tego jaką formę deseru przygotujesz. Forma na 15 półkul o średnicy 40 mm, wysokości 20 mm i pojemności 20 ml.

Cena 49,00 zł

49,00 zł / 1 szt.

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE