Kandyzowana skórka pomarańczy:

Pianetta di Barbieri, to producent wysokiej jakości przetworów owocowych. Specjalizuje się w wytwarzaniu owoców kandyzowanych. Monitorowany proces produkcyjny pozwala na wytwarzanie najlepszej jakości wyrobów o stałych parametrach, doskonałym smaku i aromacie. Owoce przetwarzane są bez dodatku syntetycznych aromatów i pozostałych dodatków. Część etapów produkcji owoców kandyzowanych prowadzona jest ręcznie, co pozwala utrzymać jakość produktów na najwyższym poziomie, który zadowala najbardziej wymagających profesjonalistów. Szeroki asortyment produktów kierowany jest przede wszystkim do piekarni, cukierni, lodziarni, restauracji oraz profesjonalnych pracowni rzemieślniczych.

Kandyzowane owoce cytrusowe pozyskiwane są wyłącznie z owoców pochodzenia włoskiego. Cedr pochodzi ze słonecznych wybrzeży kalabryjskiej Riviera dei Cedri. Cytryny z cennych gajów cytrusowych Sorrento. Pomarańcze Nevel z wybrzeża Tyrreńskiego. Producent polega na sprawdzonych dostawcach, z którymi prowadzi zaufaną i stałą współpracę. Wybierane są jedynie owoce o odpowiednim stopniu dojrzałości, a proces kandyzacji prowadzony jest w sposób tradycyjny. Pozwala to na zachowanie naturalnych cech organoleptycznych owoców. Krojenie owoców cytrusowych odbywa się dopiero po procesie kandyzacji. Pozwala to na zachowanie cennych olejków eterycznych w nienaruszonym stanie, a co za tym idzie utrzymanie naturalnego aromatu owoców.

Zastosowanie kandyzowanych owoców cytrusowych:

Kandyzowane owoce cytrusowe przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Przeznaczone są do stosowania w piekarniach, cukierniach, lodziarniach, restauracjach oraz profesjonalnych pracowniach rzemieślniczych. Idealnie sprawdzają się do tradycyjnych wypieków, takich jak Panettone czy Colomba. To doskonały dodatek do słodkich wypieków śniadaniowych, lodów, deserów, a także wytrawnych potraw.

Szczegóły produktu i charakterystyka kandyzowanych owoców cytrusowych:

Odsączona z nadmiaru syropu i pokrojona w paski kandyzowana skórka pomarańczy Navel. Produkt pakowany próżniowo.
Składniki i alergeny: skórka pomarańczy Navel, cukier, syrop glukozowy; produkt może zawierać śladowe ilości siarczynów.

Numer katalogowy |
PFRV020 |
Nazwa handlowa |
SCORZONE DI ARANCIA NAVEL A FILETTI |
Rodzaj produktu |
kandyzowana skórka pomarańczy paski |
Seria produktowa |
AL NATURALE |
Barwa |
jasno pomarańczowa |
Smak |
intensywny, charakterystyczny |
Forma |
paski |
Wymiary |
dł. 80 x szer. 7 mm |
Masa produktu |
3.0 kg |
Masa netto |
3.0 kg (po odsączeniu) |
Pakowanie |
próżniowe |
Opakowanie |
tacka polipropylenowa PP05 |
woreczek próżniowy O07 |
Przeznaczenie |
do użytku profesjonalnego |
Zastosowanie |
do bezpośredniego użycia |
Bx |
72-73 |
pH |
4.8-5.0 |
aw |
0.79 |
Producent |
Pianetta di Barbieri |
Dystrybutor |
Sempre Group |
Kraj produkcji |
Włochy |


Warunki przechowywania kandyzowanych owoców:

Przechowywanie owoców kandyzowanych przed otwarciem: produkt przed otwarciem należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Trzymać z dala od źródeł ciepła i chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego.
Przechowywanie owoców kandyzowanych po otwarciu: po otwarciu produkt należy przechowywać w warunkach chłodniczych. Owoce należy pozostawić w syropie. Po otwarciu produkt można przechowywać w fabrycznym opakowaniu lub przełożyć do zamykanego pojemnika przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Po otwarciu opakowanie produktu należy zabezpieczyć przed możliwym działaniem czynników zewnętrznych. Chronić przed działaniem obcych zapachów.
Do nakładania produktu używać wyłącznie czystych i suchych przyborów oraz stosować jednorazowe rękawiczki ochronne przeznaczone do kontaktu z żywnością. Po otwarciu produkt należy spożyć najszybciej jak to możliwe. Termin przydatności do spożycia produktu w fabrycznie zamkniętym opakowaniu to 18 miesięcy od daty produkcji. Zgodnie ze specyfikacją od producenta. Szczegółowe informacje, w tym numer partii znajdują się na opakowaniu produktu.

Przybliżona wartość odżywcza kandyzowanych owoców:

Wartość odżywcza w 100 gramach produktu: |
Wartość energetyczna |
1243 kJ / 293 kcal |
Tłuszcz |
0.2 g |
w tym nasycone kwasy tłuszczowe |
0.1 g |
Węglowodany |
72.2 g |
w tym cukry |
59.0 g |
Białko |
0.5 g |
Sól |
0.03 g |


