0,7l BLOOD ORANGE LE SIROP DE MONIN syrop o smaku czerwonej pomarańczy
  • 0,7l BLOOD ORANGE LE SIROP DE MONIN syrop o smaku czerwonej pomarańczy

0,7l BLOOD ORANGE LE SIROP DE MONIN syrop o smaku czerwonej pomarańczy

MONIN175
44,17 zł
Brutto

63,10 zł / 1l

Stawka VAT: 8.00%

W magazynie: 32

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

LE SIROP DE MONIN - seria słodkich syropów owocowych na bazie cukru i wody z naturalnymi barwnikami i aromatami.

Wydajne i uniwersalne w zastosowaniu, idealnie sprawdzą się w napojach i różnego rodzaju wyrobach cukierniczych.

Syropów owocowych nie należy jednak używać do kaw z gorącym mlekiem, ponieważ powodują one ścinanie białek mleka.

Rozlewane są do eleganckich szklanych butelek o pojemności 700 ml, do których idealnie pasują pompki 5 ML oraz 10 ML

Przy stosowaniu pompek do dozowania syropów należy pamiętać o ich regularnym czyszczeniu ciepłą wodą. 

Syropy owocowe po otwarciu należy przechowywać w temperaturze pokojowej i zużyć w ciągu 3 miesięcy.

Standardowe proporcje do zastosowania w napojach do 1:8 (1 porcja syropu na 8 porcji płynu).

Składniki: cukier, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), zagęszczony sok z czerwonych pomarańczy (1,4%), naturalny aromat pomarańczowy i inne naturalne aromaty,

substancje emulgujące: guma arabska (E414), estry glicerolu i żywicy roślinnej (E445), barwniki: karmel amoniakalno-siarczynowy (E150d), czerwień koszenilowa (E124).

Nazwa: BLOOD ORANGE LE SIROP DE MONIN

Smak: czerwona pomarańcza

Barwa: pomarańczowo-czerwona

Konsystencja: płynna

Opakowanie: 0,7l (700 ml/70cl szklana butelka)

Warunki przechowywania:

- zamknięty produkt przechowywać w czystym, suchym i chłodnym miejscu; chronić przez bezpośrednim działam promieni słonecznych;

- produkt po otwarciu należy spożyć w ciągu 3 miesięcy; przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

- wartość energetyczna: 1422/340 kJ/kcal

- tłuszcz: 0,0 g

- w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,0 g

- węglowodany: 84,0 g

- w tym cukry: 84,0 g

- białko: 0,0 g

- sól: 0,0 g

MONIN LETNIE INSPIRACJE

KOKTAJLE NA BAZIE PIWA PRZEPISY

PRZEPISY NA SMAKOWE HERBATY I LEMONIADY

Szczegóły produktu
MONIN175
32 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: CALLEBAUT93

Marka: CALLEBAUT

1 kg CIEMNA CZEKOLADA 70.5% RECIPE N°70-30-38 CALLEBAUT (produkt konfekcjonowany)

favorite_border favorite

Najlepsza ciemna belgijska czekolada o intensywnym smaku z dominującymi nutami prażonego kakao, lekką goryczką oraz świeżymi owocowymi nutami. Niska płynność czekolady czyni ją uniwersalną w zastosowaniu - zarówno w cukiernictwie, gastronomi jak i przy produkcji lodów.

Cena 146,00 zł

146,00 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: BARIMA37(1)

Marka: BARBARA LUIJCKX

1.2 kg PEREŁKI ZŁOTE RETRO 096866 BARBARA DECOR miękkie perełki cukrowe do dekoracji

favorite_border favorite

Błyszczące perełki cukrowe o miękkiej konsystencji w kolorze starego złota - dekoracyjna posypka cukrowa. Idealne do dekoracji różnego rodzaju wyrobów cukierniczych.

Cena 97,00 zł

8,08 zł / 100 g

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE