PODKŁADY POD TORTY  Liczba produktów: 89.

PODKŁADY POD TORTY

Podkłady pod torty i ciasta dopasowane są wielkościowo do wiekszości wypieków, ułatwiają przede wszystkim podanie i transport. Większość podkładów wykonanych  jest ze sztywnego kartonu, czasami z dodatkowymi wzmocnieniami. Podkłady grube dodatkowo stabilizują ciężkie tory i ciasta. Część podkładów do tortów jest dwustronna.

Tace są bardziej sz...

Podkłady pod torty i ciasta dopasowane są wielkościowo do wiekszości wypieków, ułatwiają przede wszystkim podanie i transport. Większość podkładów wykonanych  jest ze sztywnego kartonu, czasami z dodatkowymi wzmocnieniami. Podkłady grube dodatkowo stabilizują ciężkie tory i ciasta. Część podkładów do tortów jest dwustronna.

Tace są bardziej sztywne i trwałe od klasycznych podkładów. Dzięki dekoracyjnej formie wyglądają bardziej elegancko i ekskluzywnie przy serwowaniu wypieków. Do części tac w naszej ofercie znajdują się pokrywki na ciasta. Pasujące średnicą, szczelnie zamykają opakowanie, umożliwiając przechowywanie i bezpieczny transport wypieków.

Więcej

Podkategorie

Podkłady cienkie

Podkłady cienkie są w większoąci wystarczajace do ppdania  lekkich ciast. Ich grubosc jest przecietnie ok. 1mm. Występują w różnych kolorach: złote, srebnrne i kolorowe.

Podkłady grube

Podkłady grube idealnie sprawdzają się pod cięższe ciasta i torty. Ich grubość jest przeciętnie od 1mm do 1cm.Występują w różnych kolorach: złote, srebrne.

PODKŁADY PROSTOKĄTNE

Podkłady prostokątne grube i cienkie w zależności od wielkości tortu sprawdzają się jako podkładki pod ciasta. Ich grubość jest przeciętnie od 1mm do 1cm.Występują w różnych rozmiarach.

Tace pod torty,...

Tace w odróżnieniu od podkładów klasycznych pod torty są bardziej sztywne i trwałe, czesto wielokrotnego urzytku.  Dzięki dekoracyjnej formie wyglądają bardziej elegancko i ekskluzywnie przy serwowaniu wypieków.

Do części tac w naszej ofercie znajdują się pokrywki na ciasta. Pasujące średnicą, szczelnie zamykają opakowanie, umożliwiając przechowywanie i bezpieczny transport wypieków.

 

Serwetki pod ciasto

Serwetki papierowe pod ciasta zapewniają izolacje ciasta od kartoniku lub podkładu. Spełniają często dodatkową formę dekoracyjną. Serwetki specjalnie powlekane z dodatkowa powłoką, zabezpieczają przed tłuszczem. Do wyboru w większości są serwetki papierowe, koronkowe, okrągłe o różnych średnicach i prostokątne.

Styropian ATRAPA do...

Podkłady styropianowe służą najczęściej do wykonywania atrap tortów na wystawy i pokazy. Są również doskonałe do nauki obkładania masą cukrową, marcepanem lub czekoladą plastyczną oraz wykonywania próbnych dekoracji.

Styropian do tortów występuje w rożnych wielkościach i kształtach. Najbardziej popularne atrapy okrągłe dostępne są już od średnicy 8cm aż do 50cm. Kwadratowe atrapy o bokach od 8x8cm do 50x50 cm. Wśród wielu kształtów znaleźć można styropianowe serce lub otwartą księgę.

Podkładki na jedną...

Podkładki na monoporcje pozwalają na umieszczenie małej porcji deseru lub jedzenia typu Finger Food na wygodnym spodzie do serwowania i częstowania gości. Desery typu Monoporcje zastępują klasyczne ciasta bankietowe. Efektowne podanie na specjalnych podkładkach papierowych lub plastikowych dodaje wizualnych walorów ekspozycji deserów na słodkich stołach.

Hurt - podkłady pod tort

Oferujemy Państwu zakup artykóówk w ilościach hurtowych wg ilości pakowanych przez producentów.

PATERY / STOJAKI POD TORT

Stojaki i patery pod torty są nieodłącznym elementem do prezentacji i podawania dużych i wielopiętrowych tortów. Stojaki obrotowe bardzo często wykorzystuje się w pracy dekoratorskiej do obkładania i dekoracji tortów. Patery na torty mogą być wielokrotnego użytku lub jednorazowe. Swoim wyglądem, niejednokrotnie wzbogacają scenerię wydarzenia.

na stronie
0,91 zł
Brak magazynie
2,57 zł
Brak magazynie
Podkład gruby, srebrny pod tort firmy Modecor
6,00 zł
Podkład srebrny, gruby pod tort 25 cm  30346 Modecor
8,00 zł
Podkład gruby, srebrny pod tort 30 cm 30347 Modecor
12,00 zł
Podkład gruby, srebrny pod tort 35 cm 30348 Modecor
15,00 zł
Podkład gruby, srebrny pod tort 40 cm 30349 Modecor
18,00 zł
Podkład gruby, srebrny pod tort 45 cm 30350 Modecor
23,00 zł
Podkład gruby, srebrny pod tort 50 cm 30351 Modecor
30,00 zł
Podkład gruby, srebrny kwadratowy 25x25 Modecor 30352
9,00 zł
Podkład gruby, srebrny kwadratowy 30x30 Modecor 30353
12,00 zł
Podkład gruby, srebrny kwadratowy 35x35 Modecor 30354
15,00 zł
Podkład gruby, srebrny kwadratowy 40x40 30355 Modecor
18,00 zł
Podkład gruby, srebrny kwadratowy 45x45  Modecor 30356
28,00 zł
podkład pod tort
14,55 zł
Brak magazynie
podkład pod tort
25,00 zł
Brak magazynie
podkład pod tort
16,00 zł
Brak magazynie
podkład pod tort
21,00 zł
Brak magazynie
Produkty 1 - 52 z 89

Przejdź do góry