• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

TERMOMETRY I MIERNIKI GASTRONOMICZNE
Termometry gastronimiczne do pieczenia i gotowania - ceny cukieteria.pl

Termometry gastronomiczne, mierniki

Mierniki i termometry gastronomiczne to urządzenia, które muszą znaleźć się w każdej profesjonalnej kuchni. Umożliwiają one kontrolowanie temperatury przygotowywanych potraw. Stanowią niezbędne wyposażenie lokali, takich jak restauracje, kawiarnie i bary. Termometry i mierniki gastronomiczne dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu każdy może wybrać model dopasowany do swoich potrzeb. 

Mierniki i termometry do gastronomii - szeroki wybór

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór mierników i termometrów gastronomicznych. Posiadamy modele elektroniczne, wyposażone w wyświetlacz oraz klasyczne ze słupkiem rtęci. Dysponujemy termometrami z sondą i urządzenia bezdotykowe, pozwalające na mierzenie temperatury bez bezpośredniego kontaktu z żywnością. Oferujemy termometry i mierniki gastronomiczne sprawdzonych, zaufanych marek, takich jak np. TESTO czy SILIKOMART. Wszystkie z dostępnych sprzętów wyróżniają się świetną jakością i trwałością. Świetnie spełniają one swoje zadania i sprawdzają się nawet wśród szczególnie wymagających użytkowników. Niektóre z oferowanych mierników i termometrów gastronomicznych wyposażone są w dodatkowe funkcje, np. wykonywanie pomiarów wilgotności czy pH. Zapraszamy do przejrzenia asortymentu, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu. 

Termometry i mierniki gastronomiczne - cena

Ile kosztują mierniki i termometry gastronomiczne? Otóż ceny tych urządzeń są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, m.in. producenta, funkcji, materiałów wykonania i przeznaczenia. W naszym sklepie można znaleźć zarówno drogie sprzęty z wysokiej półki, jak i tańsze urządzenia o nieco mniejszych możliwościach. Wśród naszego asortymentu dostępne są m.in. analogowe termometry do kontroli temperatury mleka, podręczne termometry do żywności oraz mierniki przeznaczone do sprawdzania temperatury produktów głęboko mrożonych. Wybór jest bardzo duży, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie u nas potrzebne urządzenie. Aby poznać ceny oferowanych termometrów i mierników do gastronomii zapraszamy serdecznie do przejrzenia asortymentu. Do każdego ze sprzętów przypisana jest informacja o kosztach zakupu. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. 

Mierniki i termometry gastronomiczne - opinie klientów

Oferowane przez nas termometry i mierniki do gastronomii otrzymują bardzo dużo dobrych opinii. Zamawiane są one zarówno przez klientów z przemysłu spożywczego, jak i właścicieli różnorodnych lokali. Doceniane są przede wszystkim za swoją jakość, trwałość, skuteczność i precyzję. Użytkownicy potwierdzają, że zamówione u nas mierniki i termometry gastronomiczne to urządzenia o wysokim standardzie, które świetnie spełniają swoje zadania. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: TESTO03

Marka: TESTO

TESTO 270 TESTER JAKOŚCI OLEJU SPOŻYWCZEGO 0563 2750 zestawem z miernikiem w walizce transportowej

Wysokiej jakości tester oleju spożywczego przeznaczony do kontroli tłuszczów stosowanych w procesach głębokiego smażenia. Wyjątkowo prosta i intuicyjna obsługa urządzenia, która pozwala na zachowanie najwyższej jakości.

Cena 2 820,00 zł
Więcej
PRODUKT NA ZAMÓWIENIE CZAS OCZEKIWANIA ZALEZY OD DOSTĘPNOŚCI U PRODUCENTA