• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent CUKI ALFATEC

Producent opakowań jednorazowych wykonanych z papieru oraz aluminium przeznaczonych dla branży spożywczej, gastronomicznej i cateringu.

Cuki Alfatec to firma zorientowana na potrzeby Klientów i na wyzwania stawiane przez rynek. Wachlarz doskonale dobranych działań oraz procesów to zapewnienie jakości, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy oraz niezawodnej obsługi. Wyróżnia nas nieustanne dążenie do pełnej satysfakcji klienta oraz utrzymywanie najwyższych standardów środowiskowych z uwzględnieniem potrzeb naszych pracowników oraz partnerów biznesowych. Jesteśmy zaufanym producentem kompleksowej oferty opakowań aluminiowych oraz dostawcą opakowań papierowych. Stale wprowadzamy na rynek nowe produkty oraz dostarczamy niestandardowe rozwiązania, w zgodzie i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Cuki Alfatec plasuje się w czołówce firm produkujących foremki aluminiowe. Jesteśmy liderem w dystrybucji artykułów opakowaniowych na terenie kraju oraz poza jego granicami. Nasz obszar działania obejmuje: foremki aluminiowe, formy papierowe, foremki drewniane, produkty dla branży piekarniczej, gastronomicznej oraz masarniczej.

Nasze flagowe produkty to m.in. foremki aluminiowe, foremki aluminiowe do zgrzewu, folie aluminiowe, wieczka, tulipany, muffiny, spersonalizowane opakowania papierowe, podkłady pod torty, papier do pieczenia, serwetki dekoracyjne, foremki papierowe, foremki drewniane, akcesoria do cukiernictwa oraz produkty do cateringu.

Firma Cuki Alfatec to połączenie dwóch międzynarodowych sił, wymiana 60-letniego doświadczenia, prospołecznego podejścia do biznesu, proekologicznej i innowacyjnej produkcji oraz pasji do zdrowej i świeżej żywności. Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości oraz zaspakajanie potrzeb nieustannie zmieniającego się rynku m.in. poprzez ciągłe wzbogacanie asortymentu.

Grupa Cuki to pionier na rynkach EMEA. Jest międzynarodową marką, która odgrywa coraz większą rolę we wszystkich kanałach sprzedaży, pełni  kluczową funkcję w sektorze branży Horeca oraz w sektorze opakowań przemysłowych, produkując formy w 4 zakładach produkcyjnych. Przez blisko 50 lat Grupa Cuki Cofresco Professional aktywnie rozwija sektor spożywczy poprzez badania technologiczne oraz poprzez dostarczanie rozwiązań innowacyjnych. Rezultatem jest szereg niezwykle różnorodnych artykułów, zintegrowany system przemysłowy i racjonalna dywersyfikacja produkcji, czynniki, które pozwalają na dużą wszechstronność i dynamikę zgodnie z wymogami rynku.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Indeks: ALFATEC05

Marka: CUKI ALFATEC

500 szt. ŚWIĄTECZNY ZESTAW PAPIEROWYCH FOREMEK DO PIECZENIA CUKI ALFATEC

Zestaw papierowych foremek do pieczenia i prezentacji o świątecznej tematyce. Idealny do wypieku babeczek i muffinów oraz serwowania czekoladek, pralin czy ciasteczek. Doskonały sposób na prostą i spójną dekorację Twojego słodkiego wigilijnego stołu.

Cena 28,00 zł Cena podstawowa 40,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: ALFATEC06

Marka: CUKI ALFATEC

500 szt. ZESTAW PAPIEROWYCH FOREMEK DO PIECZENIA CUKI ALFATEC

Zestaw papierowych foremek do pieczenia i prezentacji o uniwersalnej tematyce, który sprawdzi się na każdą okazję. Idealny do wypieku babeczek i muffinów oraz serwowania eklerów i kawałków ciasta lub tortu. Doskonały sposób na prostą i spójną dekorację Twojego słodkiego stołu.

Cena 28,00 zł Cena podstawowa 40,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE