Prezenty  Liczba produktów: 5.

Prezenty

Zobacz nasze najlepsze prezenty na specjalne okazje.


Podkategorie

GADŻETY Prezenty...

Kiedy nie wiesz co kupić, kup czekoladki :-)

Prezenty czekoladowe w dzisiejszych czasach to już nie tylko klasyczna bombonierka, czy tabliczka czekolady, ale przede wszystkim zaskakujące swą postacią różnorodne formy z czekolady, często nawiązujące do gier, układanek, przedmiotów i życzeń.

Puzzle czekoladowe z kolorowym obrazkiem pozwoli na dobranie prezentu na odpowiednią okoliczność, klapki czekoladowe, albo płyta będą nie małym zaskoczeniem dla obdarowanego.

Takie prezenty czekoladowe są nie tylko miłym i niezobowiązującym upominkiem, ale dają przede wszystkim wiele radości i zadowolenia :-)

Dzień CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka jest świetną okazją w roku by okazać uczucia miłości, przyjaźni, albo zwyczajnie sypmatii temu wybranemu lub wybranym chłopakom. Jak wiemy słodycze są jednymi z najbardziej lubianych upominków, jakimi możemy obdarować naszych wybrańców:-) Spraw niecodzienny prezent i podaruj słodki prezent czekoladowy w niecodziennym kształcie nawiązującym np. do pasji i zainteresowań jak np. zestaw czekoladowy do komputera, game controller z czekolady, smartforn, tablet czekoladowy, piłkaż lub inny wybrany czekoladowy gadżet.

Walentynki

Walentynki - coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Tradycją w tym dniu stało się wyznawanie miłości. Święto stało się też okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. Najczęstrzym prezentem są słodycze i czekoladowe upominki. 

Czekolada jak wiadomo zalicza się do afrodyzjaków, dlatego też szczególnie upodobali ją sobie panowie :-)

Dla Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci  i Dziadka, życzymy samych słodkich inspiracji na prezenty i słodkie wypieki :-)

Obdaruj ukochanych dziadków drobnym słodkim upominkiem lub samodzielnie upiecz i przygotuj od serca najsłodszy prezent.

Książki, Czasopisma

Fachowa literatura dla profesjonalistów, pasjonatów i amatorów cukiernictwa. Książki poświecone tematyce wypieków, receptur i dekoracji cukierniczych. Poradniki pieczenia i przygotowywania deserów. Najnowsze wydarzenia i trendy w cukiernictwie.

Bon na zakupy o wartości 100 zł
50,00 zł
Bon na zakupy o wartości 100 zł
100,00 zł
https://www.facebook.com/events/1388464607985014/
1 200,00 zł
https://www.facebook.com/events/456401608593790/
650,00 zł
https://www.facebook.com/events/2495805400699721/
1 200,00 zł
Produkty 1 - 5 z 5

Przejdź do góry