SF005 Forma silikonowa HALF SPHERES półkule 15 szt. 30.005.00.0060 Silikomart

SILIKOMART83
49,00 zł
Brutto

Stawka VAT: 23.00%

W magazynie: 27

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

Profesjonalna forma silikonowa 15 półkul.

Stosowana do produkcji wyrobów cukierniczych.

Formy Silikomartu charakteryzują się wyjątkową uniwersalnością.

Nadają się do piekarników, lodówek i zamrażarek.

Mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur od -60 ° C do + 230 ° C Elastyczność umożliwia wyginanie ich w wiele stron. Wszystkie formy Silikomartu można myć w zmywarce z gwarancją częstego ich stosowania .

Silikomart łączy umiejętnie w swoich produktach wszystkie cechy designu, jakości i poręczności. 

Rozmiar:  Ø40 h 20 mm

Pojemność: 15x20 ml Tot. 300 ml


 

Szczegóły produktu
SILIKOMART83
27 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: SILIKOMART139

Marka: SILIKOMART

Saturn 1200 Silikomart - forma silikonowa do ciast i deserów - śr. 200 x wys. 45 mm / poj. 1200 ml

favorite_border favorite

Forma silikonowa do nowoczesnych deserów i tortów musowych inspirowana pierścieniami planety Saturn. Idealne połączenie minimalizmu i nowoczesności. Doskonała do tworzenia zaskakujących kreacji cukierniczych. 

Cena 72,00 zł

72,00 zł / 1 szt.

Indeks: BARIMA02

Marka: BARBARA LUIJCKX

3 kg CZEKOLADA DESEROWA 72% CHN72XX3 BARIMA w postaci pastylek formowanych z zatemperowanej czekolady

favorite_border favorite

Ciemna czekolada o uniwersalnym zastosowaniu - produkt w postaci drobnych pastylek formowanych z zatemperowanej czekolady.

Cena 300,00 zł

100,00 zł / 1 kg

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: PAVONI405

Marka: PAVONI ITALIA

CV1 CUBO Pavoni 60x60x60 mm - zamykany stalowy rant do wypieku geometrycznych croissantów - sześcienny kształt

favorite_border favorite

Rant do wypieku geometrycznych Croissantów. Nowoczesna odsłona klasycznych wypieków z ciasta francuskiego. Seria zamykanych geometrycznych rantów ze stali nierdzewnej do wypieku ciasta francuskiego - idealna do tworzenia wypieków z nadzieniem. Obejrzyj krótki filmik i dowiedz się jak pracować z rantem:

Cena 95,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU