Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji
  • Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji
  • Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji
  • Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji
  • Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji
  • Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji

Zen 100 Silikomart - zestaw forma silikonowa z wykrojnikiem - kamienie - dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm / poj. 100 ml x 6 porcji

SILIKOMART213

Zestaw do deserów składający się z formy silikonowej i dwustronnego wykrojnika. Klasyczny kształt pozwala na tworzenie zaskakujących kreacji cukierniczych z charakterystycznym efektem 3D. Forma pozwala na jednorazowe przygotowanie 6 porcji o wymiarach dł. 87 mm x szer. 63 mm x wys. 36 mm i pojemności 100 ml.

87,00 zł
Brutto

87,00 zł / 1 szt.

Stawka VAT: 23.00%

W magazynie: 9

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

Forma Silikonowa do monoporcji - kamienie:

Modern single portions - to seria form silikonowych przeznaczonych do tworzenia nowoczesnych deserów i monoporcji. W serii znajdują się różnorodne kształty - od klasycznych po bardzo nowoczesne - przeznaczone do tworzenia oryginalnych pojedynczych porcji deserów.  Monoporcje doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju przyjęciach i uroczystościach jako element dekoracyjny słodkiego stołu. Zostały wykonane z najwyższej jakości płynnego silikonu platynowego, który charakteryzuje się znaczną elastycznością oraz stabilnością termiczną - zapewniając wygodę oraz wydajność pracy. Formy przeznaczone są do pieczenia, chłodzenia, mrożenia oraz dają możliwość szokowego zamrażania. Wykazują odporność na działanie temperatur w zakresie od (-) 60°C do (+) 230°C, dają możliwość użytkowania w kuchence mikrofalowej oraz bezpiecznego mycia w zmywarce.

Dzięki możliwości mycia w zmywarce formy silikonowe łatwo utrzymać w czystości, co pozwala na zachowanie wymogów sanitarnych. Aby nie uszkodzić formy nie należy stosować ostrych narzędzi kuchennych oraz przechowywać formy z daleka od źródła otwartego ognia. Przed pierwszym użyciem formę należy dokładnie umyć. Nie stosować silnych i drażniących środków chemicznych. Forma silikonowa nadaje się do stosowania w: piekarnikach i piecach (gazowych, elektrycznych, konwekcyjnych, parowych), lodówce, zamrażarce, szokówce, kuchence mikrofalowej oraz zmywarce.

Do dekoracji deserów mrożonych i tortów musowych idealnie sprawdzą się zamsze spożywcze oraz barwniki w sprayu. Do pokrywania nowoczesnych tortów wykorzystasz łatwe w użyciu glazury dekoracyjne. Klasyczne wypieki łatwo wypełnisz gotowymi nadzieniami cukierniczymi

Platynowy silikon - platyna znajdująca się w surowcu sprawia, że formy oraz maty silikonowe, to produkty najwyższej jakości. Materiał jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością (nawet w bardzo wysokich temperaturach), nietoksyczny, bezwonny i nie posiada smaku. Produkty silikonowe zapewniają najwyższą wydajność. Są innowacyjne, elastyczne i nieprzywierające, doskonale odwzorowują każdy szczegół form. Pozwalają tworzyć niesamowite przepisy w najbardziej wyszukanych kształtach.

Zestaw do monoporcji:

Zen 100, to zestaw do monoporcji składający się z formy silikonowej i wykrojnika. Dwustronny wykrojnik przeznaczony jest do tworzenie podstawy i wypełnienia deserów musowych. Wykrojnik wykonany z tworzywa nie nadaje się do użytkowania w piekarniku oraz kuchence mikrofalowej. Zewnętrzny wykrojnik służy do wykrawanie elementów z ciasta kruchego lub innych rodzajów ciast, w tym biszkoptu lub ciasta francuskiego. Wewnętrzny wykrojnik doskonale sprawdzi się do wykrawania żelowego lub chrupiącego wypełnienia do deserów musowych.

Szczegółowe wymiary formy silikonowej:

Wymiary formy dł. 300 x szer. 175 mm
Pojemność formy 600 ml (6 x 100 ml)
Wymiary porcji dł. 87 x szer. 63 x wys. 36 mm
Długość porcji 87 mm
Szerokość porcji 63 mm
Wysokość porcji 36 mm
Pojemność porcji 100 ml
Ilość porcji 6

Forma silikonowa, specyfikacja produktu:

Nazwa handlowa Zen 100
Numer katalogowy 36.193.99.0065
Kształt kamienie
Zestaw forma silikonowa + wykrojnik z tworzywa
Rodzaj zestaw do monoporcji
Ilość sztuk w zestawie 2 sztuki - 1 szt. forma silikonowa + 1 szt. wykrojnik
Materiał silikon, tworzywo
Kolor biały, czerwony
Przeznaczenie do kontaktu z żywnością
Zastosowanie do deserów
Odporność na temperatury od (-) 60°C do (+) 230°C
Pieczenie tak
Mrożenie tak
Mycie w zmywarce tak
Kuchenka mikrofalowa tak
Produkt do użytku profesjonalnego
Producent Silikomart
Dystrybutor Sempre Group
Kraj produkcji Wyprodukowano we Włoszech

Zastosowanie form silikonowych:

Formy silikonowe przeznaczone są do użytku profesjonalnego w gastronomii i cukiernictwie. Z uwagi na szeroki zakres odporności na temperatury formy charakteryzuje uniwersalność zastosowania. Formy nadają się do pieczenia, chłodzenia i szybkiego schładzania, mrożenia i szokowego zamrażania oraz użytkowania w kuchence mikrofalowej. Użycie form silikonowych w kuchence mikrofalowej zależy od ich wymiarów. Formy stosowane są przede wszystkim do tworzenia nowoczesnych deserów mrożonych, musów oraz wypieków. Ich wykorzystanie zależy od kreatywności i umiejętności cukiernika.

Zalety stosowania form silikonowych w cukiernictwie:

Wykonane z nietoksycznego, bezwonnego materiału, który nie wpływa na smak wyrobów.

Elastyczny materiał zapewnia łatwość użytkowania i przechowywania.

Formy są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Uniwersalne zastosowanie w gastronomii i cukiernictwie.

Szeroki zakres odporności na temperatury od (-) 60°C do (+) 230°C.

Materiał jest odporny na zmiany temperatury.

Możliwość korzystania ze schładzarki szokowej.

Możliwość użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Formy są łatwe do utrzymania w czystości.

Formy można bezpiecznie myć w zmywarce.

Ostrzeżenia:

Nie używaj ostrych narzędzi podczas pracy z formą.

Formy można bezpiecznie myć w zmywarce. Nie stosuj do mycia agresywnych detergentów.

Nie umieszczaj form na bezpośrednich źródłach ciepła (ogniu, grillu, szkle ceramicznym lub płycie elektrycznej).

Zastosowanie odpowiednich środków ostrożności gwarantuje długoletnie i komfortowe korzystanie z form!

Wykrojnik z tworzywa nie nadaje się do stosowania w piekarniku oraz kuchence mikrofalowej.

Informacje dodatkowe:

Wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych w kontakcie z żywnością.

Możliwość chłodzenia, mrożenia oraz sokowego zamrażania do temperatury (-) 60°C.

Przeznaczone do stosowania w profesjonalnych lodówkach gastronomicznych.

Możliwość pieczenia w piecach i piekarnikach w temperaturach do (+) 230°C.

Przeznaczone do stosowania w profesjonalnych piecach gastronomicznych.

Możliwość wielokrotnego i bezpiecznego mycia w zmywarce.

Możliwość stosowania w kuchence mikrofalowej, w zależności od wymiarów formy.

Nie używać ostrych narzędzi i przyborów podczas pracy z formą.

Trzymać z dala od otwartego ognia oraz innych źródeł zapłonu.

Szczegóły produktu
SILIKOMART213
9 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także

Indeks: SILIKOMART21

Marka: SILIKOMART

Globe 26 Silikomart - forma silikonowa do monoporcji i deserów - śr. 45 x wys. 20 mm / poj. 26 ml x 15 porcji

favorite_border favorite

Forma silikonowa do tworzenia nowoczesnych wypieków oraz deserów mrożonych. Uniwersalne zastosowanie i łatwość użycia gwarantują zawsze doskonały efekt, niezależnie od tego jaką formę deseru przygotujesz.

Cena 91,00 zł

91,00 zł / 1 szt.

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: SILIKOMART50

Marka: SILIKOMART

Stone 85 Silikomart - forma silikonowa do monoporcji i deserów - śr. 65 x wys. 30 mm / poj. 85 ml x 8 porcji

favorite_border favorite

Forma silikonowa do tworzenia nowoczesnych wypieków oraz deserów mrożonych. Uniwersalne zastosowanie i łatwość użycia gwarantują zawsze doskonały efekt, niezależnie od tego jaką formę deseru przygotujesz.

Cena 86,00 zł

86,00 zł / 1 szt.

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: SILIKOMART56

Marka: SILIKOMART

Quenelle 24 Silikomart - uniwersalna forma silikonowa - dł. 60 x szer. 60 x wys. 39 mm / poj. 110 ml x 8 porcji

favorite_border favorite

Forma silikonowa do tworzenia nowoczesnych dekoracji, przystawek i deserów na talerzu. Inspirowana klasyczną kuchnią francuską. Uniwersalne zastosowanie i łatwość użycia gwarantują zawsze doskonały efekt, niezależnie od tego jaką formę deseru przygotujesz.

Cena 91,00 zł

91,00 zł / 1 szt.

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: PAVONI27

Marka: PAVONI ITALIA

KE038 Rocky Pavoni Italia - kamyki - forma silikonowa do tortów musowych i deserów - śr. 180 x wys. 50 mm / poj. 1050 ml

favorite_border favorite

Forma silikonowa do nowoczesnych deserów i tortów musowych. Dopracowany wzór i trójwymiarowy efekt. Doskonała do tworzenia zaskakujących kreacji cukierniczych. Stworzona we współpracy z Emmanuele Foronce.

Cena 104,30 zł

104,30 zł / 1 szt.

Indeks: PAVONI74

Marka: PAVONI ITALIA

KE050 Ametista Pavoni Italia - kamienie - forma silikonowa do tortów musowych i deserów - dł. 165 x wys. 50 mm / poj. 1000 ml

favorite_border favorite

Forma silikonowa do nowoczesnych deserów i tortów musowych. Inspirowana kamieniami szlachetnymi. Dopracowany wzór i trójwymiarowy efekt. Doskonała do tworzenia zaskakujących kreacji cukierniczych. Stworzona we współpracy z Emmanuele Foronce.

Cena 127,50 zł

127,50 zł / 1 szt.

Indeks: LCTRADE37

Marka: LC TRADE POLAND

FOLIA RANTOWA 60 MM Z NADRUKIEM "KAMIENIE MORSKIE" LCTRADE folia rantowa do tortów szer. 60 mm x dł. 100 m x gr. 40 μm

favorite_border favorite

Folia rantowa z nadrukiem do zabezpieczania i dekorowania tortów oraz innych wyrobów cukierniczych. Wysoka jakość wykonania zapewnia doskonałą jakość odwzorowania.

Cena 30,50 zł

0,31 zł / 1 m

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: HANSBRUNNER123

Marka: HANS BRUNNER

HB-9199-PC TAFEL FOSSIL HANS BRUNNER - forma z poliwęglanu do tabliczek czekolady - wzór skamieniałości

favorite_border favorite

Kolekcja form do tworzenia klasycznych, nowoczesnych, dekorowanych lub nadziewanych tabliczek czekolady. Dopracowane wzory przeznaczone do ręcznego i maszynowego formowania. Wykonane z wytrzymałego i odpornego poliwęglanu o półtransparentnej barwie. OBEJRZYJ FILM I DOWIEDZ SIĘ, JAK PRACOWAĆ Z FORMĄ:

Indeks: HANSBRUNNER124

Marka: HANS BRUNNER

HB-9200-PC TAFELCHEN FOSSIL HANS BRUNNER - forma z poliwęglanu do tabliczek czekolady - małe tabliczki z wzorem skamieniałości

favorite_border favorite

Kolekcja form do tworzenia klasycznych, nowoczesnych, dekorowanych lub nadziewanych tabliczek czekolady. Dopracowane wzory przeznaczone do ręcznego i maszynowego formowania. Wykonane z wytrzymałego i odpornego poliwęglanu o półtransparentnej barwie. OBEJRZYJ FILM I DOWIEDZ SIĘ, JAK PRACOWAĆ Z FORMĄ:

Cena 90,10 zł Cena podstawowa 106,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: HANSBRUNNER125

Marka: HANS BRUNNER

HB-9201-PC NAPOLITAIN FOSSIL HANS BRUNNER - forma z poliwęglanu do tabliczek czekolady - mini tabliczki z wzorem skamieniałości

favorite_border favorite

Kolekcja form do tworzenia klasycznych, nowoczesnych, dekorowanych lub nadziewanych tabliczek czekolady. Dopracowane wzory przeznaczone do ręcznego i maszynowego formowania. Wykonane z wytrzymałego i odpornego poliwęglanu o półtransparentnej barwie. OBEJRZYJ FILM I DOWIEDZ SIĘ, JAK PRACOWAĆ Z FORMĄ:

Cena 90,10 zł Cena podstawowa 106,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: PAVONI407

Marka: PAVONI ITALIA

PX072 MINI QUENELLE 3D PAVOFLEX 600X400 PAVONI profesjonalna forma silikonowa na 100 trójwymiarowych porcji o pojemności 8 ml

favorite_border favorite

Seria dużych rozmiarów form silikonowych stworzona z myślą o zoptymalizowaniu pracy w profesjonalnych pracowniach cukierniczych i gastronomii - mini quenelle - mata na 100 małych porcji o pojemności 8 mililitrów.

Cena 292,50 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: SILIKOMART411

Marka: SILIKOMART

TRUFFLES 5 Silikomart - 36.257.87.0065 - forma silikonowa kula - śr. 22 x wys. 20 mm / poj. 5 ml x 35 porcji

favorite_border favorite

Truffles od Silikomart, uniwersalna forma silikonowa w kształcie kuli! Klasyczna forma silikonowa do trójwymiarowych trufli, deserów i dekoracji. Dopracowany, trójwymiarowy kształt kuli! Uniwersalne zastosowanie i łatwość użycia gwarantują zawsze doskonały efekt, niezależnie od tego jaką formę deseru przygotujesz. Truffles 5 od Silikomart to trójwymiarowa...

Cena 113,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MODECOR1171

Marka: MODECOR

50 ml COLOR SPRAY VERDE PERLATO 23621L MODECOR błyszczący zielony spray do dekoracji bez bieli tytanowej

favorite_border favorite

Błyszczący barwnik w postaci sprayu do dekoracji powierzchni wyrobów cukierniczych z czekolady, masy cukrowej czy marcepanu. Produkt na bazie alkoholu etylowego, nie zawiera w składzie bieli tytanowej (E171).

Cena 34,00 zł

68,00 zł / 100 ml

OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: FRANTYL39

Marka: FRANTYL

RANT OKRĄGŁY ∅ 140 mm x h 60 mm Frantyl

favorite_border favorite

Rant do pieczenia ciast okragły stalowy

Cena 29,50 zł

29,50 zł / 1 szt.

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE